Reklama

Sylwia Bomba bez makijażu

Sylwia Bomba cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. Jej instagramowy profil śledzi już prawie 800 tysięcy internautów. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" jest świadoma swojej popularności i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio znana z perfekcyjnego makijażu 35-latka postawiła na naturalność!

Sylwia Bomba na Instagramie

Sylwia Bomba zyskała sporą rozpoznawalność kilka lat temu dzięki udziałowi w "Gogglebox. Przed telewizorem". Tam razem z przyjaciółką makijażystką Ewą Mrozowską wspólnie komentuje to, co widzi w telewizji.

Później fotografka pojawiła się również w innych programach telewizyjnych, jak m.in. "Taniec z Gwiazdami" czy "99 - Gra o wszystko". Prywatnie jest mamą małej Tosi, która przyszła na świat w grudniu 2018 roku.

Charyzmatyczna 35-latka chętnie udziela się również w mediach społecznościowych, by być w stałym kontakcie z fanami. W jej wirtualnej galerii znajdziemy wiele kadrów z wyjazdów, kolejnych sesji zdjęciowych czy codzienności. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się zaskakujące ujęcie, którego - jak sama przyznała - w przeszłości nigdy by nie opublikowała. Dlaczego?

Reklama

Sylwia Bomba bez makijażu


Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska przyzwyczaiły swoich fanów do tego, że przed kamerami zawsze pojawiają się w nienaganny,, perfekcyjnym makijażu. Zdarza im się jednak pokazywać się swoim fanom w naturalnym wydaniu tak, jak ostatnio Sylwia zrobiła to na Instastories. Co ciekawe, uczestniczka "Gogglebox" przyznała, że jeszcze do niedawna, bez make-upu nie wyszłaby z domu.

"Dzisiaj moja pewność siebie wynika z czego innego niż makijaż na twarzy" - podsumowuje Sylwia Bomba.

Autor: Katarzyna Solecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy