"Świnka Peppa" świętuje 20. urodziny. Znana piosenkarka w obsadzie!

Wiosną 2024 roku brytyjski serial animowany "Świnka Peppa" świętować będzie 20. urodziny. Jubileusz ten uświetni Katy Perry, którą będzie można usłyszeć w odcinku zaplanowanym na wiosnę przyszłego roku. Gwiazda pop użyczy głosu nowej bohaterce tej bajki. To nie będzie pierwszy raz, kiedy wokalistka pojawi się w produkcji dla dzieci.

Katy Perry wcieli się w Panią Leopard, krawcową, która pomaga Śwince Peppie w przygotowaniach do pierwszego ślubu, jaki zobaczy na żywo. Chodzi o zaślubiny między Panem Bykiem i Panią Krową. Perry usłyszymy w jednym z trzech odcinków, którego osią będzie wspomniana impreza. Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2024. Formalności związane z realizacją tych odcinków zostały dopięte jeszcze przed strajkiem hollywoodzkich scenarzystów, który rozpoczął się w maju i który właśnie dobiega końca.

Reklama

Świnka Peppa świętuje 20. urodziny z... Katy Perry

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że ktoś tak utalentowany dołączył do świata 'Świnki Peppy'. Jako kochająca matka i fanka samej Peppy, Katy Perry idealnie nadaje się do użyczenia głosu postaci pani Leopard" - powiedział Olivier Dumont, prezes firmy produkcyjnej Hasbro Entertainment. "Możliwość pracy z kimś tak wybitnym, jak Katy, jest świadectwem światowego sukcesu 'Świnki Peppy'. (...) To tylko jeden z wielu ekscytujących projektów, który przygotowaliśmy dla fanów i ich rodzin, aby uświetnić 20. urodziny 'Świnki Peppy'" - stwierdził Dumont w oświadczeniu cytowanym przez Deadline.

Perry nie jest debiutantką, ma już za sobą kilka ról w produkcjach dla dzieci. W 2010 r. zagrała samą siebie w "Simpsonach". A rok później pojawiła się w kinowej wersji "Smerfów" jako Smerfetka. 

Piosenkarka zagrała też epizod w "Ulicy Sezamkowej", nie został on jednak wyemitowany, gdyż kreację, w której wystąpiła gwiazda, uznano za zbyt wyzywającą. Jej obecność w bajce "Świnka Peppa" nie jest przypadkowa, gdyż Perry chwaliła się w mediach społecznościowych, że ogląda tę produkcję z córką.

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry | Świnka Peppa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy