"Sekrety życia": Nowy serial paradokumentalny w TVN od 27 lutego

Już 27 lutego na antenie TVN zadebiutuje nowy codzienny serial w formule scripted-docu. "Sekrety życia" to paradokument o zaskakujących sytuacjach życiowych, do których dochodzi podczas spotkań na siłowni. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o 16:55 w TVN.

"Sekrety życia": O czym będzie nowy serial TVN?

"Sekrety życia" to realistyczny serial, który przedstawia problemy bliskie widzom. Fabuła odzwierciedla nie tylko wydarzenia dnia codziennego, ale także ujawnia życiowe absurdy. Każdy odcinek to zamknięta całość, opowiadająca jedną historię, bez kontynuacji. Format porusza szeroki wachlarz tematów obyczajowych. 

Głównymi bohaterami każdego odcinka są postaci uwikłane w konflikt obyczajowy. Widzowie obserwują ich losy podczas wizyty na siłowni oraz poza nią. Klub fitness, wokół którego toczy się akcja, jest zarazem wyróżnikiem serialu. Bohaterowie przychodzą tu z bagażem swoich doświadczeń i problemów. Są na takim etapie życia, w którym chcą coś zmienić lub zwyczajnie od czegoś uciec. 

Reklama

"Sekrety życia": Obsada i twórcy

"Sekrety życia" mają stałą obsadę. Jest to grono trenerów personalnych, którzy doradzają głównym bohaterom, nie tylko w kwestiach treningu czy diety. Personel siłowni angażuje się w problemy swoich klientów i pomaga je rozwiązać. Trenerzy wysłuchują zwierzeń, łagodzą konflikty i służą radą. Czasem sami stają się przedmiotem intryg. Niezależnie od sytuacji, wszyscy są sobie równi i mogą liczyć na wzajemne wsparcie, w zależności od potrzeb.

Produkcja TVN realizowana jest w Krakowie. Producentkami serialu są Małgorzata Zając-Urbanik i Anna Plutecka-Mesjasz. Za scenariusze odpowiada Hanna Niemiec.

"Sekrety życia": Gdzie i kiedy oglądać?

Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 16.55 w TVN. Premiera pierwszego odcinka 27.02.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sekrety życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy