Reklama

Salma Hayek uwielbia sporty ekstremalne!

Salma Hayek nie zwalnia tempa, idąc z duchem czasów. Jest świadoma swojej popularności i z chęcią udziela się w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 20 milionów internautów. Ostatnio postanowiła zamieścić tam kilka zaskakujących kadrów. Aktorka zdradziła, że jej hobby jest nurkowanie.

Salma Hayek to kobieta o wielu talentach. Charyzmatyczna, inteligentna, niezwykle uzdolniona 55-latka sprawiła, że pokochały ją tłumy widzów z rozmaitych zakątków świata. Debiutowała lata temu i nadal jest niezwykle aktywna zawodowo.

W swoim dorobku artystycznym dziesiątki charakterystycznych ról, a na półkach wiele prestiżowych nagród.

Aktorka nie przestaje zachwycać. I nie chodzi tutaj wyłącznie o jej działalność zawodową. Ostatnio 55-latka postanowiła pokazać swoim fanom, jak spędza wolny czas. Podejrzewaliście ją o takie hobby?

Reklama

Zobacz też: Salma Hayek odważnie eksponuje biust

Salma Hayek kocha nurkować

Instagramowe konto Salmy Hayek cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników sieci. Ceniona aktorka publikuje tam nie tylko ujęcia związane z jej działalnością zawodową. Wśród zamieszczanych materiałów znajdziemy również wiele urywków z jej codziennego życia.

Niedawno 55-latka pochwaliła się, że uwielbia nurkować. Jej zdjęcia z oceanu trafiły do wirtualnej galerii. Internauci nie czekali zbyt długo z reakcjami. Nie brakowało słów zachwytu! Pojawiła się też troska o solidność wykonania kombinezonu do nurkowania...

Zobacz też: Salma Hayek: Naturalnie piękna

Autor: Katarzyna Solecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL