Reklama

"SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo": Premiera w Polsacie!

Premiera "SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo" już w czwartek o godz. 19:55 w Polsacie! Pierwszym gościem Karoliny Gilon będzie Karolina Pilarczyk. Jakie rady dotyczące bezpiecznej jazdy ma podwójna mistrzyni Europy w drifcie?

Jak zachowują się Polacy na drogach?

"SAFETY LAB bezpieczeństwo ma pierwszeństwo" to nowy program rozrywkowo - edukacyjny Polsatu. "Chcemy sprawdzić, jakimi kierowcami są Polacy i czy naprawdę wiedzą wszystko o bezpiecznej jeździe. Zweryfikujemy ich wiedzę i to, jak przestrzegane są na naszych drogach zasady bezpiecznej jazdy. Wszystko to podane będzie w przystępnej, rozrywkowej formule" - zdradza prowadząca Karolina Gilon. A pomogą jej w tym wyjątkowi goście specjalni!

W pierwszym odcinku o grzeszkach kierowców porozmawia z Karoliną Pilarczyk, podwójną mistrzynią Europy w drifcie, czyli precyzyjnej jeździe poślizgami. To kobieta, która o temacie pierwszego odcinka, czyli bezpiecznym hamowaniu wie wszystko!. 

Reklama

"Spędzamy setki godzin na torach, żeby wyrobić w sobie odpowiednie odruchy. I w sytuacjach kryzysowych są one odpowiednie" - podkreśliła. A co wkurza ją w innych kierowcach? "Agresja za kierownicą!" - mówi zdecydowanie. Dlaczego jazda samochodem wzbudza tak wiele emocji? Jak na nie reagować? Na te i inne pytania odpowiedź już w pierwszym odcinku "SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo".

"SAFETY LAB. Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo": Kiedy premiera?

Emisja programu już w czwartek, 20 stycznia o 19:55 na antenie Telewizji Polsat.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy