Reklama

"rodzinka.pl": ​Boskie wakacje

Odcinek "Wakacje w Gdyni" zainauguruje 5. sezon "rodzinki.pl". Boscy już dziś wracają do Dwójki!


Reklama


Boscy, bohaterowie kultowej "rodzinki.pl", po raz trzeci w historii swojego serialu wybrali się na wakacje. Tegoroczne lato spędzili w Gdyni. Było i wesoło, i... niebezpiecznie.

Jak w raju

Do nadmorskiego kurortu Boscy pojechali w komplecie. Rodzicom, Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikowi (Tomasz Karolak), towarzyszył nie tylko najmłodszy Kacperek (Mateusz Pawłowski) i średni Kuba (Adam Zdrójkowski), ale nawet najstarszy, pełnoletni już, syn Tomek (Maciej Musiał).

Wcześniej Boscy relaksowali się w Ełku i na Ziemi Lubuskiej. W tym roku na miejsce swojego wypoczynku wybrali Gdynię. Co zadecydowało o ich wyborze?

- Po pierwsze, Gdynia to jeden z najpiękniejszych polskich kurortów - wyjaśnia Dorota Kośmicka-Gacke, szefowa produkcji "rodzinki.pl“. - Po drugie, chcemy promować w serialu rodzinne spędzanie czasu nad polskim Bałtykiem. Po trzecie, wspaniały klimat, niezwykłe piękno unikatowych miejsc oraz niezliczona liczba atrakcji dla rodzin z dziećmi  sprawiły, że nasz wybór padł właśnie na Gdynię.

Nadmorski kurort komplementować będą wszyscy - bez wyjątku! - bohaterowie serialu.

- Gdynia to raj - oceni Ludwik. - Cały rok można chodzić po plaży. Woda przy nogach...Wiatr we włosach, łzy w oczach...

Surfing i eksperymenty

Ekipa "rodzinki.pl“ kręciła sceny m. in. w gdyńskiej marinie, na plaży, przy Darze Pomorza oraz Muzeum Marynarki Wojennej. Dotarła też do Orłowa, by sfilmować molo, rybacką przystań i słynny klif.

- Właśnie w naszym serialu po raz pierwszy będzie można zobaczyć atrakcje, jakie oferuje Centrum Nauki Experyment w Gdyni - zachwala Adam Zdrójkowski. - Mnie najbardziej podobały się sceny wodne. Uprawialiśmy surfing, żeglowaliśmy i nurkowaliśmy.Nie zabrakło groźnych sytuacji...

Chatka rybaka w wersji lux

W czasie swojego pobytu w Gdyni rodzinka Boskich mieszkała nad samym morzem.

- To się nazywa rodzinna chatka rybaka w wersji lux - tak Ludwik zareklamował ją swoim synom.

- Domek dla bogaczy - ocenił rezolutnie najmłodszy Kacperek.

Nie obyło się bez sporu o to, gdzie i co będą jadać Boscy.

- Może jakieś sushi? - zaproponował Kuba.

- Tu nie Japonia, tylko Gdynia - przypomniał mu złośliwie ojciec. - Ja bym raczej stawiał na jakąś regionalną knajpkę. Na przykład "U ślepego rybaka".

Skończyło się - jak zwykle - na pizzy...

- Mamo, rzucam szkołę - poinformował Natalię Kacperek. - Będę rybakiem. Chcę tu mieszkać!

Odcinek "Wakacje w Gdyni" zostanie wyemitowany w piątek 6 września o godz. 20.40 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje