Reklama

Rodzina Katarzyny Cichopek się powiększyła? Internauci są zaskoczeni

Katarzyna Cichopek - gwiazda serialu "M jak miłość" - doczekała się dwóch pociech. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pokazała się z trojgiem dzieci! To wywołało lawinę komentarzy. Czy Kasia Cichopek powiększyła rodzinę?

Katarzyna Cichopek zawodowo i prywatnie

Ile dzieci ma Katarzyna Cichopek? Jak się okazuje, pytanie to może nastręczyć nieco problemów! Aktorka jest bowiem mamą zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.  W 2008 roku Kasia Cichopek i tancerz Marcin Hakiel wzięli ślub, a owocem ich miłości jest dwójka pociech: Adam i Helena.

Nieco większą gromadkę aktorka ma w serialu: "M jak Miłość", w którym występuje od samego początku. Grana przez nią postać - Kinga Zduńska - została mamą aż czterokrotnie! Kinga i Piotr (Marcin Mroczek) Zduńscy najpierw powitali na świecie Lenkę, następnie syna Mikołaja, by finalnie zostać rodzicami... bliźniaczek: Zuzi oraz Emilki! Chociaż wierni widzowie "Emki" z pewnością dobrze orientują się w serialowej rzeczywistości, to już niektórzy fani Cichopek mogą nieco pogubić się w biegu akcji. Z pomocą niezmiennie przychodzi sama gwiazda "MjM", która od czasu do czasu dzieli się z obserwatorami "smaczkami" z planu. Niedawno aktorka opublikowała serię ujęć z serialowym mężem oraz z młodszymi pociechami. Możecie je zobaczyć poniżej!

Reklama

Zobacz też: "Cień i kość": Poznaliśmy nazwiska Wron! Nowi aktorzy w serialu Netflix

Kasia Cichopek w "M jak miłość"

Już pierwsza fotografia wywołała małe zamieszanie wśród widzów. Katarzyna Cichopek pozująca w obecności serialowego syna i młodszych córek jednemu z internautów przywiodła na myśl dość zaskakujący wniosek!

Zdecydowana większość internautów powiązała kadry z serialem, dzieląc się swoimi przemyśleniami:

Katarzyna Cichopek z "M jak Miłość" jest związana od samego początku, a grana przez nią postać ma na swoim koncie już wiele historii. Myślicie, że rodzina Zduńskich w "Emce" jeszcze się powiększy?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje