Reklama

Robert Lewandowski spotkał Zendayę i Toma Hollanda!

Niedawno odbyła się gala rozdania nagród piłkarskich, w której wziął udział Robert Lewandowski. Na paryskiej imprezie nie zabrakło też wielu znanych aktorów. Reporterzy zauważyli między innymi Zendayę w towarzystwie Toma Hollanda. Co łączy młodych aktorów z Robertem Lewandowskim?

Robert Lewandowski nie dostał Złotej Piłki

Złotą Piłkę za rok 2021 otrzymał już po raz siódmy Lionel "Leo" Messi. Wielu liczyło, że trofeum dostanie nie kto inny jak nasz rodak "boski" Lewandowski, gwiazda Bayernu Monachium. Tak się nie stało, a Robert zdobył 2. miejsce. O słuszność tego werdyktu wciąż trwają spory.

Zobacz też: "Na Wspólnej": Odcinek 3334. Bruno został wykorzystany? 

Na gali pojawili się także aktorzy

Gala, odbywająca się w Paryżu, była przede wszystkim świętem piłki nożnej, ale nie oznacza to, że goszczą na niej, tylko i wyłącznie, gwiazdy świata sportu. Nie zabrakło też ulubieńca wielu, aktora Toma Hollanda, czyli obecnego Spider-Mana i Zendayai. Gwiazda jest dziewczyną Hollanda zarówno w filmach o Człowieku Pająku, jak i w życiu prywatnym. W kinach wciąż można obejrzeć widowisko science fiction "Diuna" z aktorką w jednej z ról.

Reklama

Robert Lewandowski jest fanem Toma Hollanda

Co ciekawe. Tom i Zendaya spotkali się z Robertem i Anną Lewandowskimi. Czym pochwalili się na swoich Instagramach zarówno aktor, jak i piłkarz. "Lewy" napisał:

Autor: Judyta Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL