Program „Pomóż mi". Sekrety młodych ludzi znowu wyjdą na jaw. Co zdarzy się w kolejnych odcinkach?

“Pomóż mi" to serial, który możemy oglądać w Czwórce. Opowiada o trudnych, a nawet tragicznych historiach nastolatków i ich rodzin. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższych odcinkach produkcji. Czy policjantom uda się znowu uratować młodych ludzi od dramatów?

Produkcja “Pomóż mi" to serial, który pokazuje perspektywę młodych ludzi oraz codzienność, z jaką muszą się zmagać. Podpowiada również, jak można radzić sobie w niektórych trudnych sytuacjach. Sprawdź, co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu.

“Pomóż mi" odc. 70 - "Imigrantka"

Branka ma 15 lat i niedawno przeprowadziła się wraz ze swoimi rodzicami do Polski. Kiedy próbują układać powoli swoje nowe życie, okazuje się, że Branka zaczyna mieć problemy. Rodzeństwo, mieszkające na tym samym osiedlu, zaczyna ją prześladować. Traktują ją jako osobę gorszą od siebie. Kiedy Branka zwierza się rodzicom, ci chcąc uniknąć konfliktu z sąsiadami i zamiatają sprawę pod dywan. Sytuacja zaczyna się robić niebezpieczna, kiedy Branka posuwa się do porwania swojej prześladowczyni i uwięzienia jej na dachu budynku.

Reklama

“Pomóż mi" odc. 71 - "Dwóch ojców"

Życie Toli zmienia się o 180 st., kiedy po śmierci matki ponownie pojawia się jej biologiczny ojciec. Po dziesięciu latach nieobecności chce odzyskać córkę i naprawić ich relację. Mężczyzna nie dopuszcza do siebie myśli, że Tola wraz z ojczymem i przyrodnimi siostrami tworzy zgraną i kochającą rodzinę. Tola zmuszona zostaje do wyboru. Czy dziewczyna zaszantażowana przez biologicznego ojca podejmie dobrą decyzję?

“Pomóż mi" odc. 72 - "Dobrze zorientowani"

Szesnastoletni Kornel nagle znika. Rodzice mówią policji, że w ostatnim czasie chłopak wyznał im prawdę o swojej orientacji seksualnej. Tradycjonalni rodzice nie przyjęli tej wiadomości zbyt dobrze. Komisarze podejrzewają, że właśnie dlatego Kornel podjął decyzję o ucieczce. Rodzina i przyjaciele chłopaka włączają się do akcji, kiedy w trakcie śledztwa dochodzą nowe informacje. Okazuje się, że ze zniknięciem może być powiązany bliski przyjaciel rodziny, który jest homofobem.

“Pomóż mi" odc. 73 - "Niepoprawny"

Trudna przeszłość Norbert i jego nielegalna działalność sprawia, że młody chłopak trafia do ośrodka wychowawczego. Mimo oskarżeń twierdzi, że jest niewinny. Okazuje się, że Norbert zerwał z życiem przestępczym, aby poświęcić się nowej pasji, tatuowaniu. W ośrodku trafia jednak na zorganizowaną grupę młodych przestępców, którzy składają mu korzystną propozycję. Czy Norbert ponownie wciągnie się w nielegalną działalność, czy uda mu się zerwać z przeszłością?

“Pomóż mi" odc. 74 - "Mutant"

Szesnastoletni Adrian jest ofiarą prześladowań rówieśników. Przez niski wzrost, wysoki głos oraz nadwagę odstaje na tle innych chłopaków. Przez kompleksy zaczyna się trzymać z Sergiuszem, szkolnym łobuzem. Aby obniżyć głos, zaczyna palić, a za poleceniem Sergiusza kupuje w internecie środki na odchudzanie oraz hormon wzrostu. Niedługo po tym trafia do szpitala w wyniku zatrucia nielegalnymi substancjami.

Właśnie wtedy o jego problemach dowiadują się dziadkowie chłopaka, którzy go wychowują. Okazuje się, że bagatelizowany przez nich problem był tak naprawdę skutkiem niedostatecznej ilości hormonów. Adrian trafia pod opiekę lekarzy i zaczyna leczenie.

“Pomóż mi" odc. 75 - "Bo ja cię kocham"

40-letnia kobieta nocą wypada z balkonu. Zostaje przewieziona do szpitala w ciężkim stanie. Lekarze postanawiają wprowadzić ją w śpiączkę farmakologiczną. Jedyny świadek zdarzenia wyznaje, że obok kobiety na balkonie znajdował się ktoś jeszcze. Pierwsze podejrzenia padają na mężczyznę, z którym się spotykała od czasu, kiedy porzucił ją mąż. Trop jednak się urywa, a kolejną podejrzaną staje córka kobiety. Czy to ona jest winna ciężkiego stanu matki?

“Pomóż mi" odc. 76 - "Zlecenie"

Komisarze odkrywają w internecie ogłoszenie szukające zabójcy na zlecenie. Prowadzi ich ono do rodziny, w której od dłuższego czasu trwa konflikt. Małżeństwo rozwodzi się i są w trakcie kłótni o podział majątku i prawo do opieki nad córką. Piętnastoletnia Julia chce zostać z ojcem, na co nie zgadza się matka. Okazuje się, że w konflikcie chodzi nie o dobro dziecka, ale o zrobienie sobie na złość. Jak skończy się konflikt? Do jakich czynów są w stanie posunąć się małżonkowie?

“Pomóż mi". Kiedy oglądać odcinki 70-76?

“Pomóż mi" możemy oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00 w Czwórce. Kolejne odcinki obejrzymy:

  • “Pomóż mi" odc. 70 - w poniedziałek 14 kwietnia,
  • “Pomóż mi" odc. 71 - we wtorek 15 kwietnia,
  • “Pomóż mi" odc. 72 - w środę 16 kwietnia,
  • “Pomóż mi" odc. 73 - w czwartek 17 kwietnia,
  • “Pomóż mi" odc. 74 - w piątek 18 kwietnia,
  • “Pomóż mi" odc. 75 - w poniedziałek 22 kwietnia,
  • “Pomóż mi" odc. 76 - we wtorek 23 kwietnia.
swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TV 4 | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama