"Powrót na wyspę": Włoski serial w TVP. W głównej roli znany piosenkarz

W środę, 1 marca TVP2 zaprasza na premierowy odcinek nowej, kryminalnej serii z mocnym wątkiem obyczajowym „Powrót na wyspę”. Jednym z reżyserów serialu jest Alexis Cahill, który pracował przy kultowym serialu „Don Matteo”, a w jedną z głównych postaci wcielił Gianni Morandi, piosenkarz i reprezentant Włoch podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 15:05.

Akcja "Powrotu na wyspę" rozgrywa się w miejscowości Carloforte, malowniczo położonej na małej wyspie San Pietro w rejonie Sardynii. Pewnego dnia spokój niewielkiej społeczności zakłóca tajemnicza śmierć czwórki młodych ludzi, którzy giną w wyniku wybuchu w lokalnej fabryce. Ofiarami są uczniowie ostatniej klasy liceum, bawiący się wraz z innymi na wspólnie zorganizowanej imprezie. 

Świadkiem wybuchu jest miejscowy pediatra dr Pietro Sereni, który jako pierwszy dociera na miejsce zdarzenia. Udzielając pomocy poszkodowanym, sam zostaje ranny. Dzień po wybuchu na wyspę przybywa oficer Elena, która przeprowadzi śledztwo. Elena nie była w San Pietro odkąd skończyła 15 lat. Będzie musiała dowiedzieć się, kto odpowiada za eksplozję i jakie były motywy zbrodni. Dochodzenie poprowadzi wraz ze swoją pierwszą miłością Alessandrem.

Reklama

Gianni Morandi gwiazdą serialu "Powrót na wyspę"


Doktora Sereniego gra Gianni Morandi, włoski wokalista, reprezentant swojego kraju podczas 15. Konkursu Piosenki Eurowizji w 1970 roku z utworem "Occhi di ragazza". W serialu występują: Alma Noce, Chiara Baschetti, Michele Rosiello, Simone Coppo, Giulia Todaro. Reżyserami serii są: Giulio Manfredonia, Luca Brignone oraz Alexis Cahill, który pracował przy kultowym serialu kryminalnym "Don Matteo".

"Powrót na wyspę" od 1 marca o godz. 15:05 w TVP2.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy