Reklama

"Pierwsza miłość": Sylvia Novak promuje tolerancję w nowym utworze "Tacy sami"

Aktorka znana z takich produkcji jak "Pierwsza miłość", "Bad Boy" i "Pętla" wydała właśnie utwór muzyczny, w którym promuje tolerancję. Artystce zależało na wsparciu i dodaniu otuchy wszystkim, którzy mierzą się na co dzień z brakiem akceptacji, a również ze stereotypowym i krzywdzącym ocenianiem.

Sylvia Novak o utworze "tacy sami"

Tak Sylvia Novak opowiada o swoim najnowszym utworze:

Do singla został przygotowany teledysk - prosty w formie, ale dosadnie pokazujący przekaz utworu.

Sylvia Novak spełnia marzenia

Muzyka w Sylvii życiu jest niemalże wpisana w jej DNA. Swoją wokalną przygodę rozpoczynała mając 4 lata - śpiewając ukochanemu dziadkowi Stanisławowi, który w latach powojennych miał swój zespół - był samoukiem w grze na skrzypcach i saksofonie. Rodzice Sylvii poznali się na studiach muzycznych i od tamtej pory muzyka jest nieodłącznym elementem życia ich rodziny. Sylvia w latach dziecięcych sama zabiegała, by rozwijać się muzycznie, co pokazywała wygrywając liczne dziecięce festiwale. 

Reklama

Pewnego dnia spakowała plecak i poprosiła rodziców, by zapisali ją do szkoły muzycznej. Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Radomsku w klasie fortepianu. W ostatnich latach rozwijała swój talent wokalny m.in. pod okiem Elżbiety Zapendowskiej, która powiedziała o Sylvii:


Obecnie trenuje swój wokal w Szkole Gospel u założycielki tej szkoły - Anny Bajak. Sylvia posiada nietuzinkowy rodzaj głosu - kontralt, który jest niskim, kobiecym głosem, ale z ogromną skalą. W ostatnich latach kształciła swój warsztat aktorski pod okiem wybitnych aktorów: Mariety Żukowskiej, Aleksandry Popławskiej czy Michała Żurawskiego w szkole aktorskiej AktoRstudio - założonej przez Romę Gąsiorowską. I dzięki temu obecnie pojawia się na planach filmów i seriali, takich jak: "Pierwsza miłość", "Święty", "Pętla", "Bad Boy", "Barwy szczęścia", "Ślad", "Na Wspólnej".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL