Reklama

Olga Kalicka prezentuje gibkie ciało! Co za pozy!

Olga Kalicka, czyli niezapomniana Magda z "rodzinki.pl" pochwaliła się nowym zdjęciem! Aktorka ubrała sportowy strój, weszła na matę i zaprezentowała zgrabną sylwetkę. Fotografia znalazła się na Instagramie aktorki, a sekcja komentarzy stale rośnie. "Ty to robisz z uśmiechem na twarzy?" - można przeczytać pod postem Kalickiej.

Olga Kalicka na Instagramie

Olga Kalicka całkiem niedawno pojawiła się na dużym ekranie! Film pod tytułem: "Dziewczyny z Dubaju" miał premierę pod koniec zeszłego roku, a Kalicka zagrała w nim jedną z ważniejszych ról. Miniony czas obfitował także w spore zmiany w życiu prywatnym aktorki znanej z seriali: "Rodzinka.pl" i "M jak miłość"; gwiazda rozstała się ze swoim partnerem - Cezarym Nowakiem. Para doczekała się syna - Aleksego - ale finalnie drogi aktorki i ojca jej dziecka się rozeszły.

Olga Kalicka w nowy rok weszła z impetem: chętnie angażuje się w kolejne zawodowe projekty, nie zapominając przy tym o chwili dla siebie. Jej Instagram zasiliła właśnie kolejna fotografia wykonana podczas treningu gwiazdy, która dała popis swoich umiejętności.

Reklama

Metamorfoza Olgi Kalickiej

Olga Kalicka wrzuciła na Instagram ujęcie, na którym została "przyłapana" podczas wykonywania szpagatu. Co ciekawe, na twarzy aktorki próżno szukać jakiegokolwiek grymasu związanego z wykonywaną figurą, a w zamian za to widać delikatny uśmiech! Właśnie w taki sposób Olga Kalicka postanowiła przesłać internautom obserwującym jej profil pozytywną energię, a oni nie pozostali dłużni - takiego wysypu komentarzy z pewnością się nie spodziewała!

Użytkownicy sieci zwrócili także uwagę na fryzurę bohaterki ujęcia, zgodnie przyznając, że w takim wydaniu Olga Kalicka wygląda fantastycznie.

Autor: Sabina Obajtek


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy