Reklama

Olga Kalicka chwali się gibkim ciałem

Olga Kalicka w wolnych chwilach pomiędzy pracą a wychowaniem syna stawia m.in. na samorealizację. Na Instagramie aktorki pojawiła się fotografia, która ukazuje efekty jej treningu. Artystka pochwaliła się swoimi umiejętnościami w sieci i zmotywowała fanów do ćwiczeń.

Olga Kalicka, którą na Instagramie obserwuje 444 tys. użytkowników, na co dzień rozwija się na aktorskiej, teatralnej scenie. W wolnych chwilach udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje fotografie i relacje z życia osobistego i zawodowego. Nie brakuje tam pełnych motywacji kadrów i wpisów. Stanowić je mogą m.in. te, które skupiają się na kwestiach związanych z samorealizacją.

Aktorka prowadzi własną firmę, jej kariera pnie się w górę, spełnia się jako szczęśliwa mama, a w wolnych chwilach oddaje się ćwiczeniom i uczęszcza na treningi. W jej wirtualnej galerii zdjęć pojawiło się ujęcie, na którym w czarnym obcisłym stroju wykonuje niezwykle wymagający mostek. Olga Kalicka pochwaliła się swoimi fizycznymi możliwościami, które, jak wskazują opinie fanów, robią na nich niemałe wrażenie. I choć ciężko w to uwierzyć, sama przyznaje, że miała blisko 4 miesiące przerwy.

Olga Kalicka zachwyca internautów

Reklama

Wygimnastykowane ciało i smukła sylwetka są istną motywacją dla obserwatorów. Internauci przyznają z humorem, że "przyjmują wyzwanie" i widzą w tym swoje "nowe postanowienie". Podobnie jak pod resztą zdjęć nie zabrakło pochlebnych spostrzeżeń, które zwracają uwagę na to, iż mimo przerwy, Olga Kalicka nie straciła formy i dalej zachwyca figurą oraz swoimi umiejętnościami. Na wpisy internautów aktorka reaguje krótkim komentarzem lub pozytywnymi emotikonami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy