Reklama

Olga Frycz przeprowadziła się na Teneryfę! Jest tam z nowym partnerem

Olga Frycz jakiś czas temu po raz drugi została mamą. Jeszcze podczas ciąży informowała swoich fanów, że po porodzie na jakiś czas chciałaby przeprowadzić się na Wyspy Kanaryjskie. Jej młodsza córeczka właśnie skończyła sześć tygodni, a aktorka pokazała, jak się urządziła z dziećmi na Teneryfie. Towarzyszy jej tam ojciec małej Zosi.

Wyprowadzka na stałe?

Poprzednią zimę Olga Frycz spędziła razem z przyjaciółmi, m.in. z Mają Bohosiewicz, na Wyspach Kanaryjskich. Chętnie relacjonowała, jak odpoczywa z córeczką Helenką na plaży, biega i ćwiczy przy promenadzie oraz relaksuje się na towarzyskich spotkaniach. Widać było, że czuje się tam bardzo szczęśliwa. Gdy wiosną wróciła do Polski, oznajmiła, że jest w drugiej ciąży i że zdecydowała się na samodzielne macierzyństwo.

Tuż przed narodzinami drugiej córeczki w jednym z postów na Instagramie aktorka zdradziła, że bardzo tęskni za Teneryfą. Zamieściła wtedy zdjęcie, na którym widać, jak w otoczonej klifem zatoczce jej przyjaciółki skaczą przez fale i zdradziła, że planuje wkrótce tam polecieć. "Tamtego dnia na Teneryfie było tak jakoś szaro, troszkę inaczej, ale szaro. (...) Tak czy inaczej pięknie było i nie mogę się doczekać, jak wrócę na moją Teneryfę... do tej szarugi... Już niedługo!" - zapowiedziała wtedy.

Reklama

Zobacz też: Olga Frycz w szczerym wyznaniu o ojcu swojej córki! Może na niego liczyć?

Jak się okazało, Frycz nie rzuca słów na wiatr, bo ledwie jej córeczka Zosia skończyła sześć tygodni, a aktorka zabrała ją i jej starszą siostrę na swoją ukochaną wyspę. Dowodem na to jest jej piątkowy post na Instagramie, w którym zamieściła zdjęcie z córeczkami zrobione na plaży. "Najszczęśliwsza jestem właśnie teraz" - podpisała fotografię gwiazda. Natomiast w relacji w social mediach pokazała, jak się urządziła w nowym miejscu. Wynajęła dla siebie i córeczek niewielki biały domek w mieście Adeje. Ich nowe lokum ma imponujący taras otoczony palmami, tuż obok widać basen, a mała Helena jeździ na plażę hulajnogą i bawi się tam ze swoim psem.

W nagraniach na Instagramie widać również, że aktorce i jej córkom towarzyszy tata małej Zosi, Łukasz Nowak. Jak długo Frycz zamierza zostać z córkami w Hiszpanii, tego nie zdradziła, ale nie jest wykluczone, że - tak jak w zeszłym roku - do Polski wróci dopiero wiosną. (PAP Life)

ina/ gra/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje