Reklama

"Moda na sukces": Serialowa Brooke znalazła szczęście?

Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.


Reklama

Swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła reklamując stroje sportowe oraz występując w teledyskach grupy Beach Boys. Ostatecznie postanowiła iść w ślady matki - aktorki Judith Lang. Na dużym ekranie zadebiutowała u boku Patricka Swayze w komedii "Skatetown, U.S.A." (1979) i na tym skończyły się jej aktorskie sukcesy.

Burzliwe życie Brooke

Wszystko się zmieniło, kiedy w 1987 r. przyjęła rolę Brooke Logan Forrester w telewizyjnej operze mydlanej "Moda na sukces" - stała się popularna na całym świecie. Bohaterka grana przez Lang to chyba najbardziej kochliwa postać w historii serialu. Lista jej związków, romansów i małżeństw jest bardzo długa. Dwa razy stawała na ślubnym kobiercu z nestorem rodu Forresterów - Erikiem, raz z jego synem Thorne’em, a cztery razy z drugim synem - Ridge’em. 

Miłosne rozczarowania

Prywatne życie uczuciowe aktorki było nie mniej skomplikowane. Gwiazda "Mody na sukces" przez długi czas nie umiała znaleźć szczęścia u boku jednego mężczyzny. Jej pierwsze małżeństwo ze Skottem Sniderem zakończyło się rozwodem po sześciu latach w 1995 roku. Para doczekała się dwójki dzieci - Jeremy’ego i Juliana. W 1997 r. mężem Katherine został Alex D’Andrea, z którym aktorka wychowywała córkę Zoe, ale i ten związek dwa lata temu zakończył się rozwodem.

W cieniu skandalu

- Zdecydowałam się na konieczne zmiany w swoim życiu i jestem szczęśliwa. Czuję, że żyję - przyznała wówczas aktorka. Jak się wkrótce okazało, powodem tej euforii była nowa miłość - Dominique Zoida. Wybranek aktorki jest trenerem i uprawia triathlon. Nie byłoby w tej relacji nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że 53-letnia gwiazda jest starsza o 15 lat od swojego nowego partnera. Ale to nie różnica wieku wywołała falę niechęci wśród fanów serialowej Brooke. Okazało się, że nowy narzeczony ma słabość do... bardzo młodych dziewczyn. Umawiał się z nimi na treningi, by później proponować im seks. Nie wiadomo, ile nieletnich dziewczyn wykorzystał, ale matka jednej zgłosiła sprawę na policję i Zoida trafił do aresztu. Wyszedł po wpłaceniu kaucji. Katherine i jej chłopak nie komentują całej sprawy. Jednak zrobiła to za nich koleżanka z planu aktorki - Hunter Tylo.

Na swoim koncie na Twitterze potwierdziła wszystkie informacje. - Wolę towarzystwo damskiego eksboksera niż mężczyzny, który kocha chorą miłością młode dziewczyny - napisała serialowa Taylor. W ten "subtelny" sposób odgryzła się Lang za jej komentarz na temat impulsywnego charakteru nowego męża - Gerssona Archili.

Publiczna laurka

Mimo to serialowa Brooke za pośrednictwem portali społecznościowych cieszy się związkiem z Zoidą. Razem podróżują po świecie i dzielą się zdjęciami z wojaży na Facebooku. - Mój miś jest taki przystojny. Jestem szczęściarą - zapewnia aktorka, która na trzy miesiące zniknęła z serialu, by wziąć udział we włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Szybko jednak odpadła z show. 8 grudnia wróciła na plan "Mody na sukces", by kręcić 7000. odcinek serialu. TVP już go jednak nie pokaże...

JBJ

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces | Katherine Kelly Lang

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje