"Moda na sukces": Godny następca?

Czy obsadzenie nowego aktora w roli Ridge’a z "Mody na sukces" okaże się strzałem w dziesiątkę? Jak powrót bohatera zmieni fabułę serialu? Oto wyniki naszego śledztwa!

W jakich okolicznościach postać Ridge’a powróci do serialu? Co zadecydowało o obsadzeniu w tej roli Thorstena Kaye’a? - to w tej chwili jedne z najpilniej strzeżonych tajemnic produkcji "Mody na sukces".

Reklama

- Obecnie nie możemy zdradzać ani szczegółów castingu, ani tego, jak rozwiną się wątki - poinformowano nas.

Tajne przez poufne

To że oficjalnie nie mówi się prawie nic o zamianie Ridge’a, nie oznacza, iż amerykańskie salony i internet nie huczą od plotek. Do tej pory wiadomo, że Amerykanie nowego Forrestera zobaczą 13 grudnia.

Nieoficjalnie mówi się, że dzień wcześniej do serialu powróci też Jacqueline MacInnes Wood (Steffy), którą pół roku temu usunięto z głównej obsady.

Poza tym, w tej chwili trwaj castingi na nowego RJ-a, czyli ok. 10-letniego syna Ridge- ’a i Brooke. Ponadto za sprawą pojawienia się Alexandrii, córki Thorne’a (Winsor Harmon), wątek tego aktora znów ma zostać bardziej rozwinięty (od kilku lat gwiazdor pojawia się w serialu sporadycznie, nad czym ubolewa). W związku z tymi wydarzeniami widzowie czekają na prawdziwą rewolucję, która wkrótce może wstrząsnąć Forresterami.

Niepewna przyszłość

Do tej pory Thorsten udzielił jednego krótkiego oficjalnego wywiadu. Podobno ma zakaz rozmów z mediami, by szczegóły powrotu Ridge’a były prawdziwą niespodzianką. Udało nam się dowiedzieć, że 23 października aktor miał pierwszy dzień zdjęciowy. Nagrywał wtedy m.in. sceny z Brooke i Erykiem (John McCook). Aktorzy, którzy poznali Kaye’a ponoć są nim zachwyceni.

- To profesjonalista, z którym bardzo dobrze się pracuje - wyznają. Największym problemem w tej chwili mogą się okazać widzowie. - Boję się trochę reakcji fanów Ronna Mossa - wyznał niedawno Thorsten.

Czy słusznie? Amerykańskie fora internetowe pękają w szwach od niepochlebnych komentarzy. Oddajcie nam starego Ridge’a; To bardzo zły ruch; Przestaję oglądać serial, jeśli ten facet ma zastąpić Mossa - to tylko niektóre z wpisów.

Czy obsadzenie Kaye’a faktycznie okaże się błędem? Dowiemy się wkrótce...

mr

Dowiedz się więcej na temat: Moda na sukces

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje