Reklama

Michał Koterski czeka na operację w Turcji!

Aktor Michał Koterski, znany m.in. z serialu "Pierwsza miłość", razem ze swoją partnerką, Marcelą Leszczak, poleciał do Stambułu. Zdjęciami z Turcji pochwalił się na Instagramie. Wielu obserwatorów myślało, że aktor przebywa na wakacjach. Misiek ujawnił jednak, co jest głównym celem ich pobytu w największym mieście Turcji. Chodzi o operację!

Misiek Koterski czeka na operację... przeszczepu włosów!

Marcela Leszczak i Michał Koterski mają na swoim koncie wiele rozstań i powrotów. Niedawno rodzice 4-letniego Fryderyka dali sobie kolejną szansę. Fakt, że para przebywa obecnie w Turcji, wielu mogło odebrać jako dowód na to, że aktor i modelka pracują nad odbudową swojego związku.

Para podzieliła się na Instagramie relacją z romantycznej kolacji, a także impresjami ze zwiedzania świątyni Hagia Sophia. Michał Koterski wyjawił, że we wtorek w jednej z tureckich klinik czeka go przeszczep włosów i właśnie operacja jest głównym celem ich wizyty w Stambule.

Reklama

Operacje w Turcji popularne wśród celebrytów!

"Wczoraj zapytałem, czy wiecie, po co pojechaliśmy z Marcelką do Istambułu. Różne były odpowiedzi. A to, że operacja nosa, a to, że zęby (...). Ale nie, kochani. Żadna z tych odpowiedzi. Chociaż wielu z was zgadło. Tak, będzie przeszczep włosów. Jak widzicie, z moimi włosami wyglądam jak Baba Jaga. Trafiłem tutaj do jednej z najlepszych klinik w Europie. Boję się bardzo, jestem zestresowany, no, ale do odważnych świat należy. Może będzie bujny włos. Zobaczymy, jak to będzie. Będę wam relacjonował. Trzymajcie kciuki" - Koterski powiedział w relacji na InstaStories. Mówiąc to, zademonstrował swoją przerzedzoną czuprynę nad czołem oraz głębokie zakola.

Od wielu lat Turcja znajduje się w czołówce krajów, które są celem turystyki medycznej. Zagraniczni goście często decydują się tam na zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Tureckie placówki przyciągają pacjentów niskimi cenami i wysokim standardem usług. Często w koszt zabiegów wliczany jest pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje