Marta Wierzbicka w pościeli! Tym razem odsłoniła zbyt wiele?

Marta Wierzbicka, czyli niezapomniana Ola Zimińska z "Na Wspólnej", podzieliła się z fanami na Instagramie intymnym kadrem. Przed obiektywem pojawiła się ubrana jedynie w... pościel. Fotografia wzbudziła ogromny zachwyt, a aktorka mogła przeczytać sporo komplementów.

Marta Wierzbicka zniewala w sieci

Marta Wierzbicka cieszy się sporą popularnością od wielu lat. Największą rozpoznawalność dała jej rola Oli Zimińskiej w "Na Wspólnej", jednak w swoim dorobku artystycznym ma wiele innych ról - serialowych, teatralnych czy dubbingowych. Widzowie z pewnością pamiętają również jej udział w programie "Azja Express" czy "Taniec z Gwiazdami".

Aktorka stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wierzbicka regularnie udziela się na Instagramie, gdzie obserwuje ją sporo ponad ćwierć miliona internautów! W wirtualnej galerii zamieszcza nie tylko publikacje związane z działalnością zawodową. Znajdziemy tam również sporo kadrów z wyjazdów czy codzienności.

Reklama

Marta Wierzbicka w pościeli

Ostatnio 30-latka zamieściła na Instagramie kilka fotografii, które zrobiły gigantyczne wrażenie na obserwatorach. Marta Wierzbicka przed obiektywem pojawiła się ubrana jedynie w pościel. Zmysłowe zdjęcia spotkały się z niezwykle entuzjastyczną reakcją fanów:

Autor: Katarzyna Solecka

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy