Reklama

Marcelina Zawadzka w zupełnie nowym wydaniu! Gwiazda o wielu twarzach...

Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Gwiazda spędza czas na Teneryfie i zachwyca fanów słonecznymi kadrami z pięknego miasta. Ostatnio do sieci trafiło zdjęcie, które szczególnie przypadło do gustu internautom. Modelka zapozowała na tle ściany, do której przytwierdzone są... kamienne ludzkie twarze.

Kusząca Teneryfa...

Fascynująca modelka urlopowała na Teneryfie, związku z tym wyjazdem pozostawała nieustannie w kontakcie z internautami. Celebrytka publikowała mnóstwo urokliwych kadrów, ale nie omieszkała podzielić się z fanami także nieco poważniejszymi sprawami, takimi jak jej własne przemyślenia.  

Wiele twarzy... & "Gra o Tron"

Jedno z ujęć, które Marcelina Zawadzka opublikowała w sieci, przywodzi na myśl plakat promujący szósty sezon serialu HBO "Gra o Tron". Modelka stoi na tle minimalistycznej ściany, z której "wyłaniają" się ludzkie pokerowe twarze.

Zobacz też: Marcelina Zawadzka przekazała radosną nowinę. Sypią się gratulacje!

Reakcje fanów...

Reklama

Modelka pozuje obok wmurowanych obiczy, eksponując smukłe ciało i wydatny dekolt. Pod postem celebrytki posypały się liczne komplementy, które świadczą o tym, że urokliwa modelka przykuła uwagę swoich odbiorców.

Parę słów o modelce

Marcelina Zawadzka jest Miss Polonia 2011 roku, prezenterką telewizyjną i aktorką. W 2012 roku była reprezentantką Polski w konkursie Miss Universe. Osiągnęła ogromny sukces i jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki uczestniczek Miss Universe. Od 2015 do 2020 roku pracowała w charakterze współprowadzącej program "Pytanie na śniadanie". W 2017 roku nagrodzono ją Telekamerą, w kategorii "nadzieja telewizji". Brała udział w tanecznym show "Tańcu z gwiazdami" (2017 rok). Obecnie modelka prężnie udziela się w mediach społecznościowych i chętnie dokumentuje swoje życie prywatne.

Autor: Zuzanna Bartuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne