Reklama

Klaudia Halejcio pozuje w szlafroku! Uwagę zwraca jeden szczegół

Klaudia Halejcio od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu codziennie pojawiają się nowe posty i relacje, a aktorka chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała się w "domowej stylizacji". Internauci zachwycili się jednym szczegółem. Okazuje się, że ich serca skradły kapcie z puszkiem!

Zdjęcie w domowych zaciszu

Klaudia Halejcio nie przestaje zaskakiwać. Fanów ujmuje swoim ogromnym poczuciem humoru i dystansem do samej siebie. W jej wirtualnej galerii zdjęć nie brakuje zabawnych filmików, ale i zmysłowych ujęć z oficjalnych wyjść. Często publikuje również kadry w "domowym wydaniu", które zachwycają naturalnością. Tak było również i tym razem. W mediach społecznościowych pojawiło się urokliwe zdjęcie Klaudii Halejcio w samym szlafroku. Aktorka delikatnie odsłania ciało, pokazuje długie nogi i cieszy się domowym zaciszem. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Kokieteryjny kadr podbił serca internautów. Obserwatorzy zwrócili szczególną uwagę na "czadowe kapcioszki" z puszkiem. Fani chcieli dowiedzieć się, gdzie można takie znaleźć.

Reklama

Kariera i blask fleszy!

Klaudia Halejcio podbija świat show-biznesu, w którego progi wkroczyła jeszcze jako dziecko. Widzowie mogą kojarzyć ją z produkcji, takich jak: "13 posterunek", "Złotopolscy" czy "Pierwsza miłość". Nie zwalnia tempa. Nieustannie angażuje się w coraz to nowsze projekty, których kulisy relacjonuje na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 586 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie! W ostatnim czasie skupia się na życiu rodzinnym i wychowywaniu córeczki. Dalej pozostaje aktywna zawodowo, nie rezygnuje z aktywności w social mediach, a to, jak spędza czas z małą Nel, pokazuje szerszej publiczności. Dba o to, żeby na jej profilu regularnie pojawiały się nowe zdjęcia i relacje.

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL