Reklama

Klaudia El Dursi w wyzywających kadrach! Ale ciało!

Klaudia El Dursi doskonale wie, jak podgrzać atmosferę. Modelka na nagie ciało narzuciła jedynie zwiewną sukienkę, która nie była w stanie zakryć wszystkiego. Gorący kadr znalazł się na Instagramie i zrobił na internautach piorunujące wrażenie.

Klaudia El Dursi w sieci

Klaudia El Dursi dzięki prowadzeniu "Hotelu Paradise" weszła do pierwszej ligi polskich gwiazd. Śmiało można stwierdzić, że piękna modelka jest największą wygraną randkowego reality show Siódemki. Cieszy się popularnością, o jakiej marzą zgłaszający się do jej programu uczestnicy. Tylko na Instagramie obserwuje ją blisko 800 tysięcy osób.

Wyzywający kadr Klaudii El Dursi

"Hotel Paradise" od czterech sezonów jest hitem Siódemki, nie dziwi więc, że stacja podjęła decyzję o kontynuowaniu formatu. Obecnie trwają nagrania do dwóch kolejnych edycji. Klaudia El Dursi obszernie relacjonuje je w mediach społecznościowych, dzieląc się ze swoimi instagramowymi obserwatorami coraz to nowszymi relacjami i zdjęciami. Ostatnio udostępniony przez nią kadr zrobił prawdziwą furorę. Zwiewna sukienka, którą włożyła na nagie ciało, sporo odsłoniła. Modelka wiedziała, jak zapozować, by zrobić piorunujące wrażenie!

Klaudia El Dursi na planie "Hotel Paradise 5"

Reklama

Przypomnijmy, że dwie pierwsze edycje "Hotelu Paradise" były nagrywane na Bali. Po dwóch kolejnych, nakręconych na Zanzibarze sezonach ekipa przeniosła się do Panamy. To właśnie tam będzie rozgrywać się akcja nowych odcinków "Hotelu Paradise". Piąty sezon ma zadebiutować na antenie TVN7 już w przyszłym miesiącu. Będzie on nadawany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35, począwszy od 21 lutego 2022 roku - podaje portal wirtualnemedia.pl.

Autor: Maria Staroń
Zobacz też: "Moon Knight": Zobacz zwiastun serialu! Oscar Isaac w roli głównej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy