Reklama

Katarzyna Cichopek nie przypomina serialowej Kingi! Pozuje w kusej halce!

Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga Zduńska z "M jak miłość", pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Gwiazda pozuje w "porannym wydaniu", mając na sobie kusą halkę. Takie zdjęcia w internetowej galerii aktorki "M jak miłość" to rzadkość!

Katarzyna Cichopek bez makijażu

Słysząc hasło: "Katarzyna Cichopek", wiele osób ma w głowie niejedną myśl. Uwielbiana aktorka realizuje się bowiem na wielu polach, występując w "M jak miłość", współprowadząc "Pytanie na śniadanie", wspierając męża - Marcina Hakiela - w prowadzeniu szkoły tańca i robiąc mnóstwo innych rzeczy po drodze. Prywatnie Kasia Cichopek jest mamą dwójki dzieci: Adama oraz Heleny. Trzeba przyznać, że gwiazda "Emki" ma naprawdę sporo na głowie, ale wszystko trzyma w ryzach, a dodatkowo dba o stały kontakt z internautami. Katarzyna Cichopek-Hakiel na Instagramie zdążyła już zgromadzić sporą grupę fanów, których nie zostawia bez informacji. To właśnie tam aktorka chętnie dzieli się kadrami ze swojej codzienności, pokazując kulisy kolejnych telewizyjnych projektów czy np. pozdrawiając z egzotycznych wakacji.

Reklama

Tym razem Katarzyna Cichopek pokazała się bez filmowego makijażu, stawiając na naturalność. Żona Marcina Hakiela zrezygnowała także z formalnego stroju, pojawiając się w... halce! Właśnie taki widok ukazał się jej internetowym obserwatorom.

Katarzyna Cichopek w różnych odsłonach na Instagramie

Katarzyna Cichopek na Instagramie często poleca internautom rozmaite produkty i nie inaczej było tym razem; wspomniany kadr został użyty jako ilustracja do wpisu o pewnym kosmetyku używanym przez gwiazdę "MjM". A jak na taką fotografię zareagowali internauci? Oczywiście dużą liczbą odpowiedzi zwrotnych! Oprócz wirtualnych "serduszek" pojawiło się także wiele komentarzy, w których głównie panie dzieliły się swoimi refleksjami na temat kosmetyków. Nie zabrakło także komplementów skierowanych w stronę bohaterki ujęcia.

Katarzyna Cichopek pokazywała się już fanom w rozmaitych wydaniach. Czy to na "czerwonym wydanie", czy na planie serialu, czy w domu - naszym zdaniem aktorka zawsze wygląda znakomicie! Jak myślicie, czym zaskoczy nas następnym razem?

Autor: Sabina Obajtek


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy