Jefferson Machado nie żyje w wyniku tragicznego zdarzenia. Miał 44 lata.

Nie żyje poszukiwany od stycznia brazylijski aktor Jefferson Machado, gwiazdor mydlanej opery "Reis". Ciało 44-latka zostało znalezione w skrzyni, która była zakopana na posesji jednego z domów w dzielnicy Rio de Janeiro - Campo Grande.

Ciało Jeffersona Machado zostało znalezione 22 maja - poinformowała na Instagramie aktora przyjaciółka rodziny, Cintia Hilsendeger.

Jefferson Machado: Gwiazdor telenoweli "Reis" miał 44 lata

Związane i skrępowane zwłoki policja znalazła zakopane na terenie posesji w dzielnicy Rio de Janeiro - Campo Grande. Ciało Machado znajdowało się w skrzyni, która została zakopana pod ziemią i zalana betonem.

"Miał ręce związane za głową, został zakopany w podobnej skrzyni, jakie miał we własnym domu" - prawnik rodziny Jairo Magalhães powiedział z portalem R7 News. Machado miał też założony metalowy drut dokoła szyi.

Reklama

"Jefferson został brutalnie zamordowany przez zazdrosnych, złych i pozbawionych skrupułów ludzi" - napisała Cintia Hilsendeger. 

Właścicielka posesji wynajęła ją mężczyźnie, który według ustaleń policji mógł znać aktora. Po raz ostatni widziany był w domu około miesiąca temu. Matka Machado twierdzi, że przez ostatnie tygodnie kontaktował się z nią ktoś, kto podszywa się pod jej syna. 

Jefferson Machado był znany w Brazylii dzięki występom w telenoweli "Reis". 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy