Reklama

Jason Momoa po rozstaniu z Lisą Bonet zamieszkał w kamperze

W połowie stycznia Jason Momoa i Lisa Bonet ogłosili, że po 16 latach związku rozstają się. Aktor prawdopodobnie wyprowadził się z ich rezydencji i zamieszkał w… kamperze, który stoi na podwórzu jego przyjaciela. Potwierdzają to najnowsze zdjęcia paparazzi.

Gwiazdor znany z ról w filmach "Diuna", "Aquaman" czy "Liga sprawiedliwości", którego majątek wyceniany jest na 14 mln dolarów, po odejściu od Lisy Bonet, nie wynajął apartamentu czy willi. Zamiast tego umościł się w swoim kamperze - wartym ponad 3 mln zł Fordzie RV. Samochód jest zaparkowany na podwórzu domu, który należy do jego przyjaciela. Kilka kilometrów od wartej 3,5 mln dolarów rezydencji, gdzie mieszkał z Lisą Bonet i ich dziećmi, w Topanaga, na przedmieściach Los Angeles.

Jason Momoa: Życie w kamperze

Momoa korzysta z tego samego kampera, który od trzech lat jest jego domem na planach zdjęciowych. Aktor woli bowiem mieszkać w takich bezpretensjonalnych warunkach niż wynajmować pokój w hotelu. Tym bardziej że jego kamper jest zrobiony na zamówienie - dysponuje m.in. powiększonym materacem, który jest dostosowany do imponującego wzrostu aktorka (193 cm). Poza tym ten Hawajczyk kocha życie w drodze. Nim doszedł do sławy i dużych pieniędzy, przerwę w zdjęciach do "Gry o tron" wykorzystał na podróżowanie małym vanem po Irlandii.

Reklama


Nic nie zapowiadało tego, że w życiu prywatnym Jasona zajdą tak duże zmiany. Wszak on i 11 lat od niego starsza Lisa Bonet, również aktorka, uchodzili w Hollywood za bardzo zgrane małżeństwo. Jednak jak napisali we wspólnym oświadczeniu, które opublikowali w mediach społecznościowych, ich związek w ostatnim czasie, głównie za sprawą pandemii, zmienił się na tyle, że postanowili dać sobie wolność.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy