Reklama

Izabella Krzan rozgrzała fanów! Jej stylizacja robi furorę!

Izabella Krzan to obecnie jedna z największych gwiazd TVP. Modelka i prezenterka może pochwalić się sporym gronem fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Na jej Instagram właśnie trafiło nowe zdjęcie przedstawiające modelkę otuloną jasnym futrem. Reakcja fanów nie pozostawia wątpliwości - są zachwyceni!

Izabella Krzan kusi na Instagramie


Izabella Krzan zebrała na Instagramie spore grono fanów; jej konto śledzi już bowiem blisko 260 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie. Nie ma się co dziwić; Iza Krzan już od dłuższego czasu jest obecna w mediach, występując w takich programach jak m.in.: "Koło fortuny" i "Pytanie na śniadanie". Miss Polonia z 2016 roku jest również często angażowana w koncerty organizowane przez Telewizję Polską - tak właśnie było w przypadku "Sylwestra Marzeń", podczas którego Krzan wystąpiła w roli współprowadzącej show.

Mimo natłoku obowiązków Izabella Krzan chętnie bierze udział także w wielu innych projektach, nierzadko pozując przed obiektywem. Modelka już wielokrotnie udowadniała, że zarówno przed telewizyjną kamerą, jak i przed aparatem fotograficznym czuje się jak "ryba w wodzie", a efektami chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Tym razem Krzan zaprezentowała się w "zimowym" wydaniu, mając na sobie jasne futro.

Reklama

Iza Krzan jako "Królowa śniegu"

W opisie do wspomnianej fotografii Izabella Krzan nawiązała do zimowej pogody i zapowiadanego mrozu. Jej hipnotyzujące spojrzenie nie zmroziło internautów śledzących jej internetowe poczynania, a wręcz przeciwnie! Temperatura na Instagramie modelki szybko wzrosła, o czym mogą świadczyć słowa pozostawione w sekcji komentarzy.

Izabella Krzan należy do "znanych i lubianych", którzy chętnie publikują nowe posty w sieci, jednocześnie chroniąc przy tym swoją prywatność. Stąd też kadry, na których obecny jest również jej partner - Dominik - należą do rzadkości. Sama Krzan coraz bardziej otwiera się jednak przed internautami, a ci wprost "zalewają" ją pochlebnymi wypowiedziami i komplementami. Jak myślicie, czym Iza Krzan następnym razem zaskoczy swoich wirtualnych obserwatorów?

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy