Reklama

"I tak po prostu": Sarah Jessica Parker olśniewa na premierze serialu!

Sarah Jessica Parker, gwiazda "Seksu w wielkim mieście", pojawiła się na premierze długo oczekiwanej kontynuacji. Na czerwonym dywanie towarzyszył jej mąż - aktor Matthew Broderick oraz najstarszy syn, James Wilkie Broderick.

Aktorka olśniła kreacją podczas środowej premiery serialu "I tak po prostu", produkcji będącej kontynuacją losów bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Sarah Jessica Parker miała na sobie śliczną szarą suknię z elementami delikatnego pudrowego różu projektanta mody Oscara de la Renty. Jej mąż i syn pojawili się na premierze w eleganckich i klasycznych garniturach.

"I tak po prostu": O czym opowiada serial?

Serial Max Original "I tak po prostu" to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście", wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Nowa produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

Reklama

"I tak po prostu": Kiedy i gdzie oglądać?

Dziesięciodocinkowy serial Max Original "I tak po prostu ("And Just Like That...)" wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga zadebiutuje z dwoma odcinkami 9 grudnia w HBO GO. Następne osiem nowych odcinków będzie można oglądać w kolejne czwartki po jednym odcinku.

Zobacz też:

Liv Tyler znów jest sama!

"Seks w wielkim mieście": Ekipa kręci zdjęcia w Paryżu

"Rodzina Soprano": Gwiazdor był uzależniony od trójkątów

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj newsy i wywiady, oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje