"Hoży doktorzy": Zespół chciałby ponownie zjednoczyć się na ekranach

Twórca Bill Lawrence i obsada serialu wspominali szpitalną komedię "Hoży doktorzy" (tytuł oryginalny: "Scrubs") przy okazji panelu zorganizowanego na ATX TV Festival. Jak się okazało, są spore szanse na to, że powstanie kontynuacja!

Główna obsada serialu - Zach Braff, Donald Faison, Sarah Chalke, John C. McGinley, Judy Reyes i Neil Flynn oraz Lawrence podzielili się swoimi ulubionymi momentami na planie komedii NBC/ABC, która była emitowana w latach 2001-2010. 

Aktorzy i twórca wciąż są sobie bliscy, choć od zakończenia serialu minęło już wiele lat. Braff i Faison prowadzą nawet retrospektywny podcast zatytułowany Fake Doctors, Real Friends. Rozmowa więc nieuchronnie zmierzała do tematu sequela. 

"Hoży doktorzy": Czy powstanie sequel?

"Zrobimy to, wiecie" -  powiedział Lawrence. Choć należy zauważyć, że nie ma żadnego formalnego porozumienia w tej sprawie. Współtwórca Teda Lasso dodał, że: "jeśli masz wymówkę, aby pracować z ludźmi, z którymi i tak chcesz spędzać czas, zrób to".

Reklama

Mimo wszystko powstanie 10. sezonu jest teraz mało prawdopodobne, ponieważ aktorzy wcielający się w głównych bohaterów mają teraz napięte grafiki. "Wszyscy chcemy znowu razem pracować, ale to nie byłby pełny sezon" - powiedział Faison. "Może film, coś, co moglibyśmy zrobić w dwa miesiące" - dodał. 

Zespół serialu "Hoży doktorzy" wspominał ponadto, że byli jedną z pierwszych produkcji telewizyjnych, w której w taki sposób połączono dramat i komedię. Frekwencja na ich spotkaniu potwierdziła, że nadal mają spore grono fanów. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Hoży doktorzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy