Reklama

Gwiazda "Sukcesji" zastąpi Elisabeth Moss w horrorze "Run Rabbit Run"

Elisabeth Moss niedawno zrezygnowała z udziału w serialu "Candy". Teraz w sieci pojawiła się informacja, że aktorka nie wystąpi także w horrorze "Run Rabbit Run". Zastąpi ja Sarah Snook.

Sarah Snook w "Run Rabbit Run"

Nominowana do nagrody Emmy aktorka w horrorze "Run Rabbit Run" wcieli się w rolę specjalistki od płodności, która mimo swojej wiedzy naukowej będzie bezradna wobec dziwnych zachowań swojej córki.

Reżyserką filmu "Run Rabbit Run" będzie Daina Reid ("Opowieść podręcznej", "Outsider"), która zakończyła niedawno zdjęcia do serialu "The Shining Girls" z Elisabeth Moss. Reżyserka współpracowała już z Sarah Snook na planie miniserialu "The Secret River". Autorką scenariusza "Run Rabbit Run" jest pisarka Hannah Kent. Reszta obsady horroru na razie nie jest znana.

Reklama

Zdjęcia do filmu "Run Rabbit Run" mają rozpocząć się już wkrótce w Australii, gdzie aktualnie trwają przygotowania do tej produkcji. To jeden z wielu projektów realizowanych w tym kraju. Miejscowe władze zadbały o stosowne ulgi podatkowe zachęcające filmowców do realizacji swoich projektów właśnie tam.

Zobacz też: "Hawkeye": Piękny gest aktorów serialu

Sarah Snook w "Sukcesji"

Sarah Snook można aktualnie oglądać w nadawanym przez HBO trzecim sezonie serialu "Sukcesja". To właśnie udział w nim przyniósł jej jedyną do tej pory w karierze nominację do nagrody Emmy.

Elisabeth Moss jest jedną z gwiazd pokazywanego właśnie w kinach filmu Wesa Andersona "Kurier francuski z Liberty, Kansas Evening Sun". Na premierę czeka też oparty na faktach sportowy dramat "Next Goal Wins" z jej udziałem. W najbliższej przyszłości aktorka wcieli się w rolę Eleanor Coppoli w serialu poświęconym powstaniu filmowego "Ojca chrzestnego".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje