Reklama

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk potwierdzili rozstanie! Byli razem przez 22 lata

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk byli ze sobą ponad dwie dekady. Przez ten czas rzadko pojawiali się w mediach i niechętnie opowiadali o swoim związku. Mimo to uchodzili za szczęśliwą i spełnioną parę. Wiadomość o ich rozstaniu jest szokiem dla wielu osób!

Szokujące wieści o rozstaniu Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Informacja o tym, że Waldemar Błaszczyk i Ewa Gawryluk się rozstali pojawiły się w środowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN". Gwiazdorska para zgodnie oświadczyła, że nie nie zamierza komentować tej decyzji.

Wygląda na to, że wciąż będą unikać niepotrzebnego medialnego szumu. Jednocześnie aktorzy poprosili o to, by widzowie i przedstawiciele mediów uszanowali ich decyzję.

Zobacz też: "Wiedźmin": Sezon 2. Obsada - kogo zobaczymy w serialu Netflixa?

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk byli ze sobą przez 22 lata

Reklama

Aktorzy mają za sobą 22 lata wspólnego życia. Błaszczyk wyznał kiedyś, że młodsza od niego o 5 lat Gawryluk wpadła mu w oko w czasach, gdy był jeszcze studentem. Wydawało mu się wtedy, że związek z nią był poza jego zasięgiem.

Szybko okazało się, że on też nie był obojętny młodej aktorce. Chociaż początkowo Waldemar wydawał się jej zbyt pewny siebie, Gawryluk stracił dla niego głowę, gdy zobaczyła jego występ w "Autoportrecie z kochanką".

Później mieli okazję zbliżyć się do siebie. W 1999 roku stanęli na ślubnym kobiercu i wkrótce na świat przyszła ich córka.

Uchodzili za szczęśliwą parę, choć na próżno można było szukać ich w mediach. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje