Reklama

Emilia Komarnicka-Klynstra przekazała radosną nowinę! Fani gratulują

Emilia Komarnicka-Klynstra, czyli serialowa Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe", postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie ważnym komunikatem. Aktorka, w towarzystwie synów, ogłosiła, że napisała książkę dla dzieci i zachęciła fanów do kupna. Fani natychmiast pospieszyli z gratulacjami!

Emilia Komarnicka-Klynstra spełnia marzenia!

Emilia Komarnicka-Klynstra od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Fani z zaciekawieniem śledzą jej poczynania - nie tylko te zawodowe, ale również te bardziej prywatne, o których wspomina na swoim instagramowym profilu. Ostatnio mama dwójki pociech podzieliła się z wielbicielami radosną nowiną! Otóż aktorka napisała książkę dla dzieci. Pod publikacją błyskawicznie pojawiły się pozytywne reakcje i gratulacje. 36-latka zdradziła też, co skłoniło ją do stworzenia "Cieszę się, że jesteś". Przyznała też, że to solidna dawka miłości zamknięta w małej książeczce.

Reklama

Na koniec aktorka zachęciła fanów, by podarowali książkę najbliższym, szczególnie tym, którzy potrzebują sporej dawki miłości.

Emilia Komarnicka-Klynstra - rodzina, mąż, dzieci

Emilia Komarnicka-Klynstra to popularna aktorka ceniona za dziesiątki ról teatralnych, filmowych czy telewizyjnych. 36-latka stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego, choć trzeba przyznać, że nie zapomina przy tym o swoich wiernych fanach.

Prywatnie Emilia Komarnicka-Klynstra jest szczęśliwą żoną i mamą. Razem z ukochanym, również aktorem Redbadem Klynstrą, wspólnie wychowują dwóch synów. Para wzięła ślub 12 sierpnia 2017 roku, a kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich pierwszy syn. 9 maja 2018 roku urodził się Kosma, a w grudniu 2020 roku w rodzinie pojawił się mały Tymoteusz.

Autor: Katarzyna Solecka
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama