Reklama

Emilia Komarnicka-Klynstra napisała książkę!

Emilia Komarnicka-Klynstra, czyli serialowa Agata Woźnicka z "Na dobre i na złe", właśnie poinformowała swoich fanów, że już wkrótce będą mogli nabyć jej książkę. Aktorka swój debiut literacki skierowała przede wszystkim do dzieci.

O czym jest książka?

Emilia Komarnicka-Klynstra, aktorka, ale przede wszystkim szczęśliwa i uważna mama dwóch synów - rocznego Tymoteusza oraz trzyletniego Kosmy - niczym Mały Książę Antoine de Saint-Exupery rusza w podróż, by opowiedzieć dzieciom i dorosłym o tym, co w życiu najważniejsze. "Jestem ogromnie wzruszona i zaszczycona, że od wczoraj jest już dostępna moja książka "Cieszę się, że jesteś". 

Zobacz też: Piękny dom Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry. Tak mieszka aktorska para!

To historia chłopca o imieniu Kosmo, który opowiada o pierwszych trzech latach swojego życia. Perspektywa 3-latka, ułatwia dzieciom utożsamienie się z bohaterem, a rodzicom przypomina, że miłość jest najlepszym lekarstwem na troski, frustracje, choroby, czy złości. Książka dedykowana jest oczywiście dla dzieci, ale równie mocno kierowana jest do rodziców i opiekunów. To taki mały przewodnik uważności. Opowiada o prostych historiach dnia codziennego, zadając jednocześnie kluczowe pytania dotyczące naszego życia" - mówi Emilia i dodaje: "Każdy dzień macierzyństwa mówi: sprawdzam. Ale też każdego dnia mówię do bliskich, do siebie: Cieszę się, że jesteś".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne