Reklama

Edward Linde-Lubaszenko: Lubił młodsze kobiety. Jego związki szokowały

Edward Linde-Lubaszenko nie potrafił znaleźć szczęścia w miłości. Był czterokrotnie żonaty, a jego małżeństwa rozpadały się z powodu niewierności. W pewnym momencie zaczęto plotkować o jego związku z młodszą o 48 lat gwiazdą "M jak miłość". Co tak naprawdę łączyło aktora z Joanną Majstrak?

Edward Linde-Lubaszenko łamał kobiece serca

Edward Linde-Lubaszenko znany jest ze swoich podbojów miłosnych. Podczas gdy piął się na szczyt kariery, podbijał także kobiece serca. Romanse aktora wywoływały spore zaskoczenie wśród osób, które śledziły jego poczynania. O jego podbojach miłosnych krążyły legendy.

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1619. Grabina opłakuje Marzenkę i Andrzejka

Edward Linde-Lubaszenko i Asja Łamtiugina

Asja Łamtiugina, aktorka związana między innymi z wrocławskim Teatrem Współczesnym i białostockim Teatrem Dramatycznym, została pierwszą żoną Edwarda Lindego-Lubaszenki. W jednym z wywiadów aktor wyznał, że z pierwszą wybranką połączyło go zamiłowanie do sztuki.

Reklama

Owocem ich związku był syn, Olaf Lubaszenko, który po latach postanowił pójść w ślady ojca, próbując swoich sił w branży aktorskiej.

Jednak nawet narodziny syna nie mogły powstrzymać rozpadu małżeństwa Edwarda i Asji. Kiedy informacje ich rozstaniu dotarły do mediów, zaczęto plotkować na temat powodu, z którego niegdyś szczęśliwi aktorzy postanowili się rozejść. Według niektórych na decyzję o rozwodzie wpłynął fakt, że Edward Linde-Lubaszenko nadużywał alkoholu i często pozwalał sobie na skoki w bok. Sam aktor jednak twierdził, że to on został zdradzony przez małżonkę.

Zobacz też: "Świat według Kiepskich": Barbara Mularczyk, serialowa Mariolka: "Kiepscy stali się moją rodziną"

Edward Linde-Lubaszenko ukrywał związki

Niewiele wiadomo o dwóch kolejnych żonach aktora. Na łamach znanego magazynu Linde-Lubaszenko powiedział jedynie, że rozwiódł się z drugą wybranką, bo został przez nią okradziony.

W jednym z wywiadów Edward Linde-Lubaszenko wyznał też, że powodem jego rozstania z trzecią żoną był fakt, że nie mogli mieć dzieci.


Edward Linde-Lubaszenko ożenił się ze studentką

Czwartą wybranką jego serca została Beata Paluch, która w czasie, gdy ich miłość kwitła, była jeszcze studentką. Ich związek wywołał skandal.

On był już trzykrotnym rozwodnikiem, nie szukał przelotnych romansów. Ona szybko zadurzyła się w 22 lata starszym profesorze i... wykonała pierwszy krok!

Małżeństwo z Lubaszenką nie przetrwało próby czasu. Paluch zostawiła go dla innego mężczyzny. 

Córka aktorskiej pary poszła w ich ślady. Beata Chyczewska też została aktorką. Mogliśmy oglądać ją m.in. w "Leśniczówce", "Koronie królów" czy "Ojcu Mateuszu".

Głośny romans aktora

W 2012 roku Edward Linde-Lubaszenko poznał młodszą od siebie o 48 lat Joannę Majstrak. 73-letni Edward i młoda aktorka, znana m. in. z "M jak miłość", mieli zostać przyłapani podczas randki.

Dawniej aktor żartował, mówiąc, że chce pójść w ślady Andrzeja Łapickiego i znaleźć sobie żonę, która będzie od niego o 60 młodsza. Plotki o jego romansie z dużo młodszą Majstrak wywołały więc niemałe poruszenie. Edward Linde-Lubaszenko nie komentował ich, co niektórzy interpretowali jako potwierdzenie związku z 25-latką.

Choć oficjalnie związek aktora z Joanną Majstrak nigdy nie został potwierdzony, gdy przestano ich razem widywać, Edward Linde-Lubaszenko zdecydował się na krótki, humorystyczny komentarz:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje