Reklama

Dominika Gwit w świątecznym wydaniu! Wygląda jak... Pani Mikołajowa

Dominika Gwit zdecydowanie poczuła już magię świąt. Gwiazda rozpoczęła już przygotowania do świąt i otworzyła kalendarz adwentowy. Wszystko zrobiła w świątecznej odsłonie, bowiem zaprezentowała się jako Pani Mikołajowa! Trzeba przyznać, że aktorka wyglądała niezwykle uroczo!

Dominika Gwit to znana i lubiana aktorka

Dominika Gwit to znana i lubiana wśród widzów aktorka. Na dużym ekranie zadebiutowała w roli Kai w głośnym filmie pt. "Galerianki". Zyskała też popularność swoimi występami w serialach telewizyjnych, m.in. w "Na wspólnej", w "Przepisie na życie" oraz w "Singielce". Od jakiegoś czasu coraz rzadziej staje przed obiektywami kamer, ponieważ oddała się pracy na teatralnych deskach. Wkrótce jednak ponownie wróci na kinowe ekrany, bowiem premiery będą miały produkcje "Gierek" i "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", w których 33-letnia gwiazda wzięła udział.

Reklama

Oprócz kariery aktorskiej Dominika Gwit ma inną pasję. Uwielbiana przez widownię aktorka obecnie jeździ po Polsce ze swoim autorskim stand-upem muzycznym o nazwie "Dystans albo wszyscy umrzemy". Artystka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych, skąd fani czerpią informację na temat jej przedsięwzięć zawodowych oraz prywatnego życia. Jej profil na Instagramie przyciągnął uwagę blisko 150 tys. internautów, którzy każdego dnia wyczekują nowych publikacji od znanej aktorki.

Dominika Gwit niczym... Pani Mikołajowa!

Dominika Gwit z uśmiechem rozpoczęła przygotowania do nadchodzących wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Aktorka przywdziała świąteczną czapkę, sięgnęła po telefon i zrobiła sobie przeurocze zdjęcie. Na opublikowanej w mediach społecznościowych migawce wygląda niczym... Pani Mikołajowa! 33-letnia gwiazda stanowczo powiedziała "czas start" przygotowaniom do najpiękniejszego czasu w roku i rozpoczęła celebrowanie Adwentu. Poinformowała swoich fanów, że z niecierpliwością czeka na pierwszą gwiazdkę, bowiem już otworzyła kalendarz adwentowy!

Na reakcję obserwatorów nie trzeba było czekać długo. W komentarzach pojawiło się nie tylko mnóstwo komplementów, ale też wiele wiadomości od fanów, jak wyglądają ich przygotowania do tegorocznych świąt Bożego Narodzenia:

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL