Reklama

Christina Ricci została mamą! Dała córce nietypowe imię

Christina Ricci i jej mąż Mark Hampton powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Ich nowo narodzona córeczka ma na imię Cleopatra - na cześć słynnej królowej Egiptu. Wzruszeni rodzice zamieścili już na Instagramie pierwsze zdjęcia swojej pociechy.

Wielkie zmiany w życiu Christiny Ricci

Ostatni rok to dla Christiny Ricci czas wielkich zmian. W styczniu w atmosferze skandalu rozwiodła się ze swoim mężem Jamesem Heerdegenem, oskarżając go o to, że stosował wobec niej przemoc domową, a nawet groził jej śmiercią. Aktorka musiała mieć na to mocne dowody, bowiem jej były mąż dostał sądowy zakaz zbliżania się do niej i ich siedmioletniego syna Freddiego.

Już kilka miesięcy po rozwodzie Ricci ogłosiła znacznie bardziej radosną wiadomość. W wakacje pokazała na Instagramie zdjęcia USG, na których widać było jej nienarodzone dziecko i podpisała je zdaniem: "Życie staje się coraz lepsze". Przy okazji zdradziła, że ojcem jej drugiego malucha jest słynny brytyjski stylista fryzur Marc Hampton. Kolejny raz gwiazda "Rodziny Addamsów" zaskoczyła swoich fanów w październiku, gdy w social mediach zdradziła, że właśnie wzięła ślub z Hamptonem.

Reklama

Teraz świeżo poślubieni małżonkowie mają kolejny powód do radości, bo na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko. Dla swojej córeczki wybrali imię Cleopatra. Aktorka zamieściła w social mediach nagranie pokazujące śpiącą dziewczynkę, a obok napisała: "Mała Cleo jest już na świecie, jesteśmy w niej bardzo zakochani! Ma najbardziej niesamowitego tatę, jakiego można sobie wyobrazić" - cieszyła się aktorka. Post ze zdjęciem córeczki opublikował także Hampton. "Moje serce eksplodowało. Christina i mała Cleo świetnie sobie radzą, wszyscy odpoczywamy po tak pełnym wrażeń poranku. Witamy na świecie, mała Cleopatro Ricci Hampton" - napisał. A w relacji na Instagramie pokazał kilka zdjęć ze szpitala i dodał: "Co za emocjonujący poranek, nigdy nie płakałem tak bardzo". (PAP Life)

ina/ gra/Reklama

Reklama

Reklama

Reklama