Reklama

Brad Pitt ma romans z Sharon Stone?!

Emocje po burzliwym rozstaniu Brada Pitta i Angeliny Jolie zaczęły już opadać. Amerykański aktor w ostatnim czasie przeżył wiele trudnych chwil. Musiał walczyć o majątek, prawo do opieki nad dziećmi i różnego rodzaju oskarżenia byłej żony. Teraz w mediach pojawiła się informacja o tym, że Pitt ma romans z... Sharon Stone!

Związki Brada Pitta

Pitt po trudnym, wieloletnim w związku z Angeliną Jolie był wiązany z wieloma kobietami w tym z Marion Cotillard i swoją poprzednią żoną Jennifer Aniston. Aktor był i prawdopodobnie jest nadal obiektem westchnień kobiet na całym świecie. Ostatnio pojawiły się plotki, że Brad Pitt związał się z kolejną znaną aktorką.

Zobacz też: "I tak po prostu": Co się stało z Samanthą?

Romans Brada Pitta z Sharon Stone?!

Obecną wybranką gwiazdora miałaby być... Sharon Stone. Jej najbardziej ikoniczny występ to ten w filmie "Nagi instynkt". Aktorka jest starsza od Pitta o 6 lat. Brad i Sharon znają się od dawna. Aktorzy są widywani na wspólnych spotkaniach. W czasie, gdy Pitt był związany z Angeliną Jolie, ta nie była zadowolona z jego kontaktów ze Stone. Była żona Brada Pitta uważała jasnowłosą piękność za ogromne zagrożenie. Angelina miała ograniczać Bradowi kontakt z Sharon

Reklama

Autor: Judyta Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy