"Bolivar": Kolumbijski serial latem w TVP

Od 20 czerwca na kanale TVP1 w codziennym "prime-time" będzie można zobaczyć nowy serial kostiumowy "Bolivar" - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Serial "Bolivar" stanowi fabularyzowaną opowieść o życiu przywódcy Wenezueli, Simóna Bolívara. Pomógł on kilku krajom wyzwolić się spod władzy Hiszpanów.

W obsadzie produkcji znaleźli się .in.: Luis Geronimo Abreu. Młodego Bolívara zagrał José Ramón Barreto. Z kolei w dziecięcą wersję głównego bohatera wcielił się Maximiliano Gómez. W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Rosmeri Marval, Adrián Makala, Irene Esser, Nohely Arteaga i Abril Schreiber.

Autorką pomysłu i showrunnerką serialu jest Juana Uribe, która przewodziła także zespołowi scenarzystów. 

Reklama

"Bolivar": Kiedy premiera w TVP1?

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, "Bolivar" ma być emitowany na kanale pierwszym Telewizji Polskiej od poniedziałku do czwartku o godz. 21.05 oraz od piątku do niedzieli o 20.35. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć 20 czerwca 2022 roku. Cykl liczy 63 odcinki. 

Warto wiedzieć, że serial w języku angielskim jest dostępny w serwisie Netflix. Można go wyszukać w bibliotece po uprzedniej zmianie języka systemu właśnie na angielski. Trzeba jednak pamiętać, że w ofercie serwisu serial można obejrzeć jedynie w wersji oryginalnej z angielskimi, bądź hiszpańskimi napisami. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bolivar | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama