Reklama

Anna Wendzikowska kusi w bikini! Co za figura!

Nie od dziś wiadomo, że Anna Wendzikowska żyje w ciągłych rozjazdach. Celebrytka nigdy nie ukrywała swojej pasji do podróży. Zdjęcia ze swoich wojaży regularnie zamieszcza na swoim Instagramie. Gwiazda chętnie chwali się swoją figurą. Niedawno w jej internetowej galerii zdjęć pojawiły się kadry z wakacji.

Gorącym fotografiom nie ma końca

Razem z rodziną wygrzewa się na słonecznych wakacjach na wyspie położonej na Karaibach, gdzie widoki przywodzą na myśl wprost rajski klimat. Wydaje się, że Anna Wendzikowska stara się jak najlepiej wykorzystać wolne chwile, a przy okazji zasilić swój profil na Instagramie sporą porcją zachwycających zdjęć, by następnie miło wspominać spędzony na wycieczce czas. Jej wirtualną galerię śledzi 491 tysięcy osób, które razem ze swoją idolką mają okazję zwiedzić kawałek świata. I choć jedynie w wirtualnej formie, na ilość i różnorodność ujęć nie mogą narzekać. 

Reklama

Dziennikarka regularnie publikuje posty na tle plaży, turkusowej wody, palm, w basenie, w otoczeniu wzgórz, a nawet kadry z drona. Część rolek zawiera nawet kilka fotografii. I tak w najnowszej z nich obserwatorzy mają okazję podziwiać smukłą sylwetkę prezenterki w lekko różowym, lekko pomarańczowym stroju złożonym z pojedynczych paseczków. Na pierwszym kadrze stanęła tyłem do obiektywu, na drugim z kolei wygrzewa się w kapeluszu na leżaku, trzecie ujęcie stanowi zbliżenie, a czwarte ukazuje Annę Wendzikowską nad brzegiem basenu.

Anna Wendzikowska niczym włoska gwiazda. Fani zachwyceni!

"Miłego wyjazdu"!

Na kolejnej fotorelacji dziennikarka zaprezentowała fanom plażę, która, jak sama wyznała w opisie: "best beaches I have ever seen (and I have seen a lot of them)", jest najlepszą plażą, jaką widziała, a widziała ich całkiem sporo. W tym przypadku również zaprezentowała swoją figurę w stroju kąpielowym. Jego kolor niemal zlewa się z błękitną wodą i niebem na drugim planie. Udostępniane zdjęcia spotykają się z dużą aprobatą ze strony użytkowników sieci, którzy pozostawiają masę serduszek, płomiennych reakcji i komplementów.

"Klasa!", "Na modelkę byś się nadawała idealnie. Świetnie pozujesz do zdjęć", "Piękne widoki", "Jesteś piękną kobietą", "Najlepsza Ty", "Obłędne zdjęcie i kostium!" - zachwycają się obserwatorzy. 

Anna Wendzikowska zaszalała! Eksponuje smukłą figurę

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy