Reklama

Anna Popek znalazła partnera? Nie jest już singielką?

Anna Popek od wielu lat jest twarzą Telewizji Polskiej. W 1999 roku została prezenterką w TVP1. Związana była z programami takimi jak: "Kawa czy herbata", "Świat się kręci" i "Pytanie na śniadanie". Obecnie dziennikarkę można oglądać w TVP Info w programie "Wstaje dzień". Jednak bardziej niż życie zawodowe dziennikarki, fanów interesuje jej prywatność! Tym razem Anna Popek wywołała burzę sugerując, że znalazła partnera!

Anna Popek znalazła partnera?

"Jaki powinien być idealny partner? Najlepsi partnerzy to ci szaleni na parkiecie i odpowiedzialni w życiu, bez skandali. A jeszcze lepsi to ci i do tańca i do różańca" - twierdzi dziennikarka Anna Popek.
Prezenterka ostatnio czas wolny poświęca na naukę tańca. Kilka razy w tygodniu na parkiecie pod czujnym okiem trenera uczy się nowych tanecznych układów.

Zobacz też: Anna Popek: Zawsze jest coś do zrobienia
"Lubię tańczyć, czuję się wtedy wspaniale, szczęśliwa i spełniona. Teraz mam mnóstwo energii - mamy w końcu karnawał, a to zobowiązuje. W towarzystwie partnera, który wie, jak prowadzić kobietę, taniec jest nie tylko nauką, ale też wielka przyjemnością" - twierdzi gwiazda.

Reklama

Pozostaje pytanie - czy Ania nadal jest singielką?

Kim jest Anna Popek?

Z wykształcenia polonistka, mama Małgorzaty i Oliwii, dziennikarka TVP od ponad 20 lat. Prowadziła wiele programów, ale najbardziej pamiętamy ją jako gospodynię "Kawy czy herbaty" i "Pytania na śniadanie".

Zobacz też: Anna Popek wciera śnieg w nagie ciało

Od września 2017 prowadzi "Wielkie testy", a od sierpnia 2018 "Wstaje dzień" w TVP Info.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy