"Pierwsza miłość": "Nie potrzebuję twojej pomocy"

odc. 2179 Po raz kolejny Karol próbuje dogadać się z Grzegorzem, ale okazuje się to niełatwym zadaniem. Dlatego też Sabina postanawia wyjaśnić mężczyźnie, jakie Aśka miała intencje, decydując się na spotkania z jej ojcem. Natomiast Bartek jest przybity i nie potrafi odnaleźć się we Wrocławiu.

odc. 2180 Pełna entuzjazmu Melka zdaje Marysi relację z wieczoru, który spędziła z Ewą i Krystianem. W tym samym czasie Malwina nie szczędzi Paulinie przykrych słów. Niezrażona tym pani weterynarz postanawia ponownie postarać się o posadę w Wadlewie. Najpierw jednak chce porozmawiać z Emilką.

odc. 2181 W Barbarianie pojawia się Michał - ma nadzieję, że uda mu się wyjaśnić Marysi wszystkie nieporozumienia. Na jego nieszczęście w barze pojawia się także Ewa i Krystian. Ich obecność nie sprzyja poufnym rozmowom. Tymczasem Karol jest zadowolony z... kradzieży auta.

odc. 2182 Gdy Weksler dowiaduje się, że to Radek zabrał jego samochód, natychmiast wycofuje zgłoszenie o kradzieży. Na dodatek proponuje chłopakowi współpracę. Decyzje ojca nie podobają się Sabinie, która jest bardzo sceptycznie nastawiona do Radka.

Reklama

Najlepsze tematy