„Na Wspólnej” przez całe wakacje!

TVN przygotował dla fanów telenoweli nie lada gratkę! Premierowe odcinki będą emitowane przez całe wakacje. Nie musimy się więc żegnać z ulubionymi bohaterami. A co wydarzy się w serialu? Sprawdźcie!

Niestety, związki studentów pokomplikują się. Norbert będzie chciał odzyskać Agatę. Dowie się, że jej chłopak ją zdradza i… kolejny raz zostanie pobity. Natomiast Jarek poczuje miętę do dziewczyny Bruna – Malwiny. Heblówna tak bardzo wpadnie mu w oko, że Eliza nakryje ich na pocałunkach. Czy to oznacza definitywny koniec ich związku?

Darek nie odpuści. Na każdym kroku będzie się starał o Agnieszkę. Czy miłosnymi wyznaniami i nagłymi aktami czułości skłoni ją do powrotu? Na drodze stanie mu
Rafał, który znów pojawi się w życiu prawniczki.

Tomek znów zacznie umawiać z Anastazją, oczywiście w tajemnicy przed jej bratem. Jednak sekretu nie uda się długo utrzymać. Młody Nowak może przypłacić ten związek zdrowiem, a nawet… życiem!

Olaf zostanie aresztowany. Prokurator oskarży go o wszystkie rzeczy, którym winny jest Rogal. Marta będzie trwała wiernie u jego boku. Czy proces jest nieunikniony?

Maciek nieoczekiwanie zasłabnie w pracy. Okaże się, że to zawał… Roma będzie bezradna, natomiast zimną krew zachowa Kinga, która udzieli koledze fachowej pierwszej pomocy, ratując mu tym samym życie.

U Marii i Włodka wszystko powoli zacznie się układać. Zięba weźmie udział w „Milionerach”, jednak nie zdradzimy jaką sumę wygra!

Najgoręcej będzie u Zimińskich. Gosia urodzi dziecko Błażeja, a przy porodzie towarzyszyć jej będzie Ola. Nie obędzie się jednak bez komplikacji!

To wszystko przez całe wakacje na antenie TVN!
TVN

Reklama

Najlepsze tematy