"M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

Marcin i Iza: W minionym sezonie para przeszła prawdziwą rewolucję. Schodzili się i rozchodzili, zostali rodzicami, a w finale zostali rozdzieleni przez szaleńca. Co czeka ich po wakacjach? Marcin będzie szukał szczęścia u boku Ani, a Lewińska znajdzie się w szpitalu w stanie krytycznym! Na dodatek Artur obwini Chodakowskiego o wypadek Izy!

Magda i Andrzej: Trudne chwile czekają też Magdę i Andrzeja. Po sezonie pełnym zawirowań w ich życiach, wydawałoby się, że znaleźli szczęście i spokój. Nic bardziej mylnego. Aneta sprzymierzy siły z młodą prawniczką oskarżającą Budzyńskiego o gwałt i nieźle namiesza!

Asia i Tomek: Po tragicznej śmierci Chodakowskiego, Asia zaczyna wychodzić na prostą. Niewątpliwie pomoże jej w tym nowy adorator – przystojny pianista. W nowej serii Joanna spróbuje swoich sił jako piosenkarka, a jej występ okaże się hitem internetu!

Paweł i Katia: Po sfingowanym małżeństwie Pawła czeka rozwód. Nasz bohater nie zerwie jednak kontaktów z Katią. Odwiedzą go za to krewni dziewczyny z Gruzji. To spotkanie nie będzie należało do najmilszych… W nowych odcinkach powróci również Julka. Dziewczyna będzie w szoku, kiedy Paweł najpierw ją przeprosi, później wyzna swoje uczucie, a na koniec powie, że… jest żonaty!

Barbara i Lucjan: Seniorka rodu Mostowiaków wciąż bardzo przezywa utratę ukochanego męża. Ma jednak nadzieję, że jej dzieci i wnuki będą czerpały z nauk, jakie zostawił im Lucjan.
www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Najlepsze tematy