"M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

Kinga i Piotrek
Przeciekający dach, popsuty laptop i animator, który w ostatniej chwili odwoła obecność na zorganizowanej przez Kingę (Katarzyna Cichopek) imprezie dla przedszkolaków. - Mam złą passę, ostatnio same kłopoty - westchnie Zduńska, nie wiedząc, jak poradzić sobie z problemami. W dodatku Piotrkowi (Marcin Mroczek) wypadnie niespodziewane spotkanie z klientami i nie będzie mógł nadzorować pracy dekarzy. - Wszystko zwalił na mnie - pożali się Kinga matce, gdy dowie się, że robotnicy nie mają materiałów potrzebnych do naprawy dachu. Tymczasem nad Warszawę nadciągnie potężna ulewa. Piotr wróci do domu i znajdzie list od żony. - Mam dość! Rób sobie, co chcesz. Ja się zmywam - przeczyta.

Marzenka i Andrzejek
Zaraz po uzyskaniu rozwodu Lisiecki (Tomasz Oświeciński) odważy się powtórnie poprosić Marzenkę (Olga Szomańska) o rękę. I znów dopadnie go pech... Do kolejnych oświadczyn dojdzie w... areszcie (emisja w poniedziałek 10 kwietnia w TVP2).

Asia i Tomek
W świeżo upieczonym małżeńswie Chodakowski nie ma czasu na nudę! Zdradzamy, że żonę Tomka wciąż będzie podrywał jego przełożony… Gdy Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wpadnie do CBŚ, by zostawić klucze dla Chodakowskiego, natknie się przypadkiem na Jakuba, a ten znów zacznie z nią flirtować. - Nie nudziłem się na waszym weselu - niby żartem rzuci do żony kumpla. - Wcale... Wyobrażałem sobie... różne rzeczy. Gdyby problemów było mało, Tomek zostanie ranny w ramię podczas akcji. Swoim ciałem osłoni właśnie Karskiego!

Ula i Janek
Niebawem Ula (Iga Krefft) pochwali się Marzence (Olga Szomańska), że jej związek z Jankiem (Tomáš Kollárik) kwitnie. Aż boję się zapeszyć... i niech będzie tak, jak najdłużej - stwierdzi rozmarzona. - E, no, jakiś krok do przodu by się przydał - oceni Laskowska. Jeszcze tego samego dnia okaże się, że Marzenka miała nosa. Przystojny gliniarz wręczy ukochanej na Mikołajki... klucz do swojego mieszkania. - Chcę, żebyś mogła do mnie przychodzić, kiedy tylko zechcesz - powie Morawski. - Ryzyko

Reklama

Najlepsze tematy