"M jak miłość": Magda poznaje kochankę męża...

Miłosna „burza” w życiu Magdy trwa! W ostatnim odcinku do kancelarii zajrzała seksowna brunetka: Aneta Kryńska (w tej roli gwiazda serialu „Przyjaciółki” - Ilona Lewandowska). Dziewczyna powiedziała Chodakowskiej, że właśnie przyleciała z Kuwejtu i przywiozła dla niej prezent od męża. W rzeczywistości Aneta okazała się jednak... kochanką Olka! I spotkała się z Magdą, by poznać – i ocenić - rywalkę...

Tymczasem Budzyński tego samego dnia wyznał Chodakowskiej, jak bardzo mu na niej zależy… i w końcu zaczął przyjaciółkę namiętnie całować!

W kolejnych epizodach będziemy świadkami tego, jak Magda wciąż sprzecza się z Olkiem rozczarowana faktem, że mąż nie planuje na razie powrotu do Polski. Do kancelarii znów zajrzy Aneta, która zechce opowiedzieć rywalce o ich romansie. Co więcej, zostawi jej list, w którym wyzna, że ma romans z Chodakowskim!

Czy to oznacza koniec małżeństwa Magdy i Olka? Ich relację będzie się starał ratować… Budzyński, który postanowi przeprowadzić z Olkiem iście męską rozmowę. Zdradzi mu, że wie o jego romansie i postawi twarde warunki. W efekcie lekarz przyzna się do wszystkiego żonie, ale czy zostanie rozgrzeszony?

Reklama

Najlepsze tematy