"Lepsza połowa": Zwiastun serialu

„Lepsza Połowa” to nowy, familijny serial komediowy w gwiazdorskiej obsadzie, który znajdzie się w zimowej ramówce TVP2. Opowiada on o perypetiach grupy przyjaciół, którzy wspierają się wzajemnie w pokonywaniu codziennych wyzwań. Wspólnym mianownikiem dla ich niełatwych relacji rodzinnych i przyjacielskich jest dążenie do osiągnięcia życiowej harmonii.

Widzowie poznają historię rodziny Nowakowskich – Joli i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi oraz dwóch par „po przejściach” – Weroniki
i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny i Zibiego (Weronika Książkiewicz
i Wojciech Mecwaldowski). W ich pozornie poukładany świat, trochę przypadkowo, a trochę
z rozmysłem, wkracza po kilku latach spędzonych za granicą Borys (Piotr Adamczyk). Wraca do rodziny i przyjaciół w nadziei na znalezienie przepisu na szczęście.

W pozostałych rolach występują m.in. Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Ignacy Liss, Karina Woźniak, Katarzyna Gałązka, Marcin Perchuć i Barbara Wypych.

Nowa produkcja Telewizji Polskiej, zrealizowana według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa, nawiązuje do emitowanej w 2018 roku „Trzeciej Połowy”. Oba seriale łączy także reżyser, Kristoffer Rus oraz scenarzyści: Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski.

Autorami zdjęć są Dominik Danilczyk i Jan Rus Słomiński. Słowa do tytułowej piosenki „Lepsza połowa” napisał Adam Nowak, a muzykę skomponował Karim Martusewicz.

Reklama

Najlepsze tematy