"Barwy szczęścia": Odcinki 1900-1904. Chowański próbuje popełnić samobójstwo

Natalia (Maria Dejmek) zostanie mamą! Zwoleńska urodzi zdrową córkę, której nada imię Lea i postanowi w końcu zerwać kontakt z Maciejem (Adam Szczyszczaj). Niestety, biznesmen przyjedzie do szpitala razem z Małgorzatą (Adrianna Biedrzyńska) i uzna, że Lea to jego córka – choć Natalia uparcie będzie temu zaprzeczać. Następnego dnia… Lea zostanie porwana!

Problemy czekają także Darka (Andrzej Niemyt), bo w szpitalu pojawi się nagle Maryla, ciotka Beaty (w tej roli: Ewa Kuryło). A gdy seniorka odkryje, że jej krewniakiem zajmuje się gej… oskarży Janickiego o porwanie.

Agata (Natalia Zambrzycka) po rozstaniu z Pawłem (Mateusz Rzeźniczak) wpadnie w depresję – co od razu zaniepokoi Huberta (Marek Molak).

-Chyba też nie pamiętasz, że masz cukrzycę? Musisz regularnie jeść! Ryzykujesz swoje zdrowie... Paweł nie jest tego wart! Słyszysz mnie? To nie jest twoja wina, że Paweł okazał się dupkiem!

W finale rodzina Pyrków odzyska jednak uśmiech, bo do Polski wróci w końcu Iwona (Izabela Zwierzyńska) – robiąc bliskim sporą niespodziankę
www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama