"Barwy szczęścia": Odcinek 1680. Co wydarzy się po wakacjach?

Marta i Artur
Po powrocie z wyprawy w Himalaje Chowański (Jacek Rozenek) nie zastanie w domu ani Marty (Katarzyna Zielińska), ani Ewuni (Gabriela Ziembicka). Dowie się, że jego żona podjęła decyzję o wyjeździe do Białegostoku i za pośrednictwem swojego adwokata złożyła w sądzie pozew rozwodowy. Zdradzamy, że Marta spotka się z Chowańskim, który odnajdzie ją i odwiedzi w Białymstoku. Bez owijania w bawełnę powie mu, że uważa ich związek za definitywnie zakończony. Kilka dni po rozmowie z mężem zniknie bez śladu w tajemniczych okolicznościach.

Hubert i Klara
Hubert zwierzy się Agacie (Natalia Zembrzycka), że boi się, iż Klara- po tym, jak zobaczyła go w towarzystwie Uli (Anna Karwan) - już nigdy nie wróci do domu. Chwilę później żona zadzwoni do niego i poprosi o spotkanie. Pyrka przysięgnie jej, że nie ma i nigdy nie miał romansu z dziewczyną, której pomaga w pracy nad jej debiutancką płytą i która czasem zajmuje się Marysią (Joanna Śnieżyńska). Przypomni Klarze, że to ona zostawiła go z dzieckiem! Okaże się, że Klara nie zamierza się tłumaczyć i prosić o wybaczenie, bo przyjechała tylko po to, by... zabrać córkę!

Kaśka i Łukasz
Po publikacji szokujących wyznań Umińskiej, która na łamach brukowca obwieściła całemu światu, że miała romans z Sadowskim i została zwolniona z pracy za miłość, Kaśka wcale nie będzie przekonana, czy powinna uwierzyć w zapewnienia ukochanego, że nigdy nie zdradził jej z szefową. Umińska niespodziewanie zadzwoni do Kaśki i poprosi ją o spotkanie, by prosto w oczy wyznać jej, co tak naprawdę łączyło ją z Łukaszem. - Domyślam się, że on zupełnie inaczej przedstawił ci naszą sytuację... - powie Górce w 1680. odcinku "Barw szczęścia“.
www.barwyszczescia.tvp.pl/

Reklama

Najlepsze tematy