Reklama

Wyniki konkursu z serialem "Nocny kurs" i kanałem CBS Action

Kto tym razem zgarnia nagrody w naszym konkursie? Sprawdźcie!

By stać się właścicielem jednej z pięciu książek "Odpłata" Val McDermid ufundowanych Wydawnictwo Prószyński i S-ka wystarczyło wysłać e-mail z odpowiedzią na zadanie konkursowe:

Reklama

Napisz, który z miejskich zawodów jest według Ciebie najbardziej niebezpieczny i uzasadnij krótko dlaczego.

Z nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy te najciekawsze. Nagrody wędrują do:

Ewy Leśniewskiej

Agaty Raczyńskiej

Joanny Sawickiej

Agnieszki Polanowskiej

Michała Adamowicza

"Nocny kurs" można oglądać od 11 listopada w dni powszednie o godzinie 21.00 na CBS Action. Serial opowiada o byłym policjancie, który został zwolniony z pracy z powodu podejrzenia o korupcję. Mike Olshansky (David Morse) - bo tak właśnie nazywa się główny bohater serii - musi  szybko znaleźć sobie nowe zajęcie i postanawia zostać taksówkarzem na nocnej taksówce.

To niebezpieczny zawód, ale praca ta pozwala mu zrehabilitować się i rozwiązywać kryminalne zagadki na własną rękę. W jednym z odcinków Mike będzie pomagał odnaleźć córkę ministra, w kolejnym spróbuje udowodnić niewinność pewnego nastolatka, zamieszanego w sprawę morderstwa.

Będąc świadkiem śmierci bezdomnego, postara się odnaleźć jego rodzinę oraz wesprze mężczyznę, który będzie się obawiał zemsty byłego wspólnika. Jak widać Olshansky będzie miał przed sobą mnóstwo wyzwań, zaś jego nowa praca okaże się równie niebezpieczna, co etat policjanta!


Opis nagrody:

Tony Hill miał dobrą passę. Razem z detektyw Carol Jordan doprowadził do ujęcia mnóstwa groźnych przestępców - i to w tempie, które budzi zazdrość kolegów po fachu. Jest jednak pewien seryjny morderca, który ukształtował kariery ich dwojga, wcielenie zła: Jacko Vance, socjopata, którego inteligencja oraz brak jakichkolwiek skrupułów niegdyś tak uderzyły Tony’ego. Teraz, po dziesięciu latach odsiadki, Jacko ucieka z więzienia - jeszcze bardziej psychicznie niestabilny i przebiegły niż wcześniej, a jego głównym celem jest zemsta na Tonym i Carol. Żadne z nich nie wie, kiedy i gdzie Jacko zaatakuje. Są pewni jedynie tego, że postara się, by wzbudzić w nich strach, jakiego nie zaznali nigdy przedtem...

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkurs | Nocny kurs (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje