Reklama

Wyniki konkursu "Wyrusz w 'Nocny kurs' z kanałem CBS Action!"

Kto znalazł się na liście szczęśliwych zwycięzców? Sprawdźcie!


Reklama

Aby zostać laureatem naszego konkursu i zgarnąć jedną z pięciu książek Henninga Mankella "Ręka" ufundowanych przez wydawnictwo WAB wystarczyło wysłać e-mail z odpowiedzią na zadanie konkursowe:

Dlaczego praca taksówkarza może być niebezpieczna? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Z nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy te najciekawsze. Nagrody wędrują do:

Mirosława Fedoryszaka

Michała Mazurka

Krzysztofa Gawrysia

Klaudii Trzaski

Agaty Konopki

Laureatom gratulujemy! A wszystkich zapraszamy na nowe odcinki 2. sezonu "Nocnego kursu", które od 11 grudnia emituje w dni powszednie o godz. 21:00 CBS Action. Co czeka bohaterów serialu tym razem?

Początkowy dystans pomiędzy Mikiem a Marcellusem, znacznie zmaleje w obliczu ciężkiej choroby jednego z nich. Ponadto Mike  pomoże kobiecie z amnezją odzyskać pamięć, dzięki czemu jasne stanie się, kto próbował uwikłać ją w morderstwo. Tymczasem Marcellusa będzie chciał zabić ktoś, kto był dotychczas postrzegany jako niezwykle porządny człowiek...  

Opis nagrody:

Ręka to ogromna niespodzianka dla fanów Kurta Wallandera. Gdy w 2009 roku powstała powieść zamykająca serię o policjancie z Ystad, wszyscy byli przekonani, że to koniec przygód Wallandera. Jednakże 4 lata póżniej Henning Mankell postanowił wydać publikowane dotąd jedynie w Holandii opowiadanie kryminalne, którego akcja rozgrywa się między Nim nadejdzie mróz a ostatnim z serii Niespokojnym człowiekiem. To nie koniec niespodzianek: książka zawiera również obszerny dodatek opisujący świat Kurta Wallandera - miejsca i osoby, z którymi zetknął się w swojej pracy komisarz. A Henning Mankell w ciekawym eseju zwierza się z trudów i radości, jakie wiązały się z pracą nad cyklem o Kurcie Wallanderze.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje