Reklama

Konkurs "Wyrusz w 'Nocny kurs' z kanałem CBS Action!"

Weź udział w naszym najnowszym konkursie i wygraj najnowszą powieść Henninga Mankella!


Reklama

Na grudniowe wieczory kanał CBS Action przygotował coś w sam raz dla fanów kryminalnych zagadek. Od 11 grudnia w dni powszednie o godz. 21:00 widzowie będą mogli oglądać 2. sezon serialu "Nocny kurs".

W głównej roli zobaczymy rewelacyjnego Davida Morse'a, który ponownie wcieli się w postać Mike’a Olshansky’ego - taksówkarza i zarazem byłego policjanta odsuniętego od służby w skutek podejrzeń o korupcję. Mike, nie tylko przewozi pasażerów, ale i walczy z przestępczym światkiem Filadelfii. Wspiera go w tym Marcellus Washington, jego były partner policyjny.

W 2. sezonie serialu "Nocny kurs" widzowie będą świadkami tego, jak początkowy dystans pomiędzy Mikiem a Marcellusem, znacznie zmaleje w obliczu ciężkiej choroby jednego z nich. Ponadto Mike  pomoże kobiecie z amnezją odzyskać pamięć, dzięki czemu jasne stanie się, kto próbował uwikłać ją w morderstwo. Tymczasem Marcellusa będzie chciał zabić ktoś, kto był dotychczas postrzegany jako niezwykle porządny człowiek...  

Z okazji emisji 2. sezonu serialu "Nocny kurs" na kanale CBS Action mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z 5 egzemplarzy najnowszej książki Henninga Mankella "Ręka".

Jest to powieść kryminalna, która ukazała się nakładem wydawnictwa WAB.

By wygrać nagrodę, wystarczy w interesujący sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie: 

Dlaczego praca taksówkarza może być niebezpieczna? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Swoje propozycje przesyłajcie na adres: konkurs@swiatseriali.pl

Nagrody trafią do autorów pięciu najciekawszych odpowiedzi.

Konkurs trwa od dnia 04.12.2013 r. od godziny 05:00:00 do dnia 11.12.2013 r. do godziny 23:59:59.

Opis nagrody:

Ręka to ogromna niespodzianka dla fanów Kurta Wallandera. Gdy w 2009 roku powstała powieść zamykająca serię o policjancie z Ystad, wszyscy byli przekonani, że to koniec przygód Wallandera. Jednakże 4 lata póżniej Henning Mankell postanowił wydać publikowane dotąd jedynie w Holandii opowiadanie kryminalne, którego akcja rozgrywa się między Nim nadejdzie mróz a ostatnim z serii Niespokojnym człowiekiem. To nie koniec niespodzianek: książka zawiera również obszerny dodatek opisujący świat Kurta Wallandera - miejsca i osoby, z którymi zetknął się w swojej pracy komisarz. A Henning Mankell w ciekawym eseju zwierza się z trudów i radości, jakie wiązały się z pracą nad cyklem o Kurcie Wallanderze.Regulamin konkursu

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje