KONKURS: Facet dla Moniki

Jeżeli marzycie o poznaniu gwiazd ulubionego serialu i wystąpieniu u ich boku w jednym z odcinków, ten konkurs jest dla was!

Monika Borecka, piękna, utalentowana, przebojowa kobieta, która jak magnes przyciąga mężczyzn. Kiedy jej życie legło w gruzach, zacisnęła zęby i nie poddała się. W drugim sezonie znów będzie na szczycie. Jednak czy znajdzie miłość? Zdecydowanie będzie potrzebowała twojej pomocy! Dlatego klawiatury w ruch!

Zadanie konkursowe: Napisz, z którym z trzech kandydatów powinna się związać i dlaczego (sylwetki kandydatów znajdziesz poniżej)

Nagroda główna: Wizyta na planie zdjęciowym "Drugiej szansy", udział w próbach oraz ujęciach do jednej sceny z wybranego odcinka drugiego sezonu. Zwycięzca będzie miał także możliwość porozmawiania z aktorami serialu obecnymi na planie i zrobienia sobie wspólnych zdjęć.

Reklama

Nagrody pocieszenia: 5 serialowych koszulek
Odpowiedzi (wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, e-mail kontaktowy) wyślij na adres Redakcji: konkurs@swiatseriali.pl.

Pamiętaj, że w konkursie samodzielnie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie powyżej 13. roku życia biorą udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Odpowiedzi muszą liczyć od 500 do 1500 znaków (bez spacji).

Na końcu swojego zgłoszenia, koniecznie dodaj oświadczenie:

"Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu "Pierwsza miłość" i akceptuję jego postanowienia, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania".

Konkurs trwa od 16 do 28 sierpnia 2016 roku.

Wyłonienie zwycięzców i laureatów nastąpi dnia 30 sierpnia 2016 roku.

Kandydat nr 1 - Marcin Kryński (Bartek Świderski)


Chirurg transplantolog. Marcin to prawdziwy lekarz z powołania dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Zaangażowany, w pełni oddany misji ratowania życia ludzi. Swoją pracę traktuje jak nadrzędną wartość. To facet z zasadami, na którym zawsze można polegać. Nie łatwo się do niego zbliżyć, a co dopiero lepiej go poznać, gdyż trzyma ludzi na dystans. Po ciężkim dniu pracy Marcina uspokaja jazz i spacery z ukochanym psem Skalpelem. Monika to jego przeciwieństwo. Empatia i okazywanie uczuć to dla Marcina elementy przeszkadzające w ocenie sytuacji, jednak Borecka powoli to zmienia. Minusy? Cały czas żonaty...

Kandydat nr 2 - Jakub Zeit (Rafał Królikowski)

Ważny gracz w show-biznesie, właściciel Zeit Studio - firmy produkcyjnej odnoszącej duże sukcesy na polskim rynku. Produkuje filmy i seriale, które biją rekordy popularności. Świetnie odnajduje się w środowisku sławnych i bogatych. Jeździ sportowym autem i ubiera się u najlepszych zachodnich projektantów Zarówno swoim wyglądem jak i zachowaniem, lubi wzbudzać podziw. Jest szarmancki, potrafi być ujmujący i lubi imponować płci pięknej. Jest bardzo pewny siebie, momentami despotyczny. Jednak w głębi duszy to mały chłopiec, który skrywa się pod maską twardziela. Wszystko, co osiągnął, zawdzięcza Monice. Choć zdradził ją z Sarą (Magdalena Boczarska), pragnie odkupić swoje winy i znów być blisko Boreckiej...

Kandydat nr 3 - Adam Swenson (Bartek Topa)

Nowy szef telewizji, z Moniką będzie współpracował na stopie zawodowej, ale nie wykluczone, że ta znajomość przeniesie się na relacje prywatne. Najbardziej tajemniczy, niewiele o nim wiemy, pozwólmy więc, że zareklamuje się sam:


Zapoznaj się z regulaminem

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy